23. listopadu 2021 11:45

Keanu Reeves konečně promluvil ke své účasti ve filmech od Marvelu. Čím potěšil fanoušky?

Nezbývá než doufat, že všechno dobře dopadne.

Cesta Kaenu Reevese do filmového vesmíru Marvel je pevně vydlážděna. V čerstvém rozhovoru, který dal slavný herec magazínu Esquire k jeho novému filmu The Matrix Resurrections, totiž na rovinu řekl, že by opravdu rád vstoupil do komiksového týmu.

Prezident Marvel Studios Kevin Feige už ho v minulosti několikrát oslovil, ale z různých důvodů to nikdy nevyšlo. Ve filmu Captain Marvel už bylo dohodnuto, že bude hrát Yona-Rogga, ale nakonec kvůli časovému konfliktu s jeho dalšími projekty musel vycouvat a vystřídal ho Jude Law.

Když se ho ve zmíněném rozhovoru zeptali, zda by chtěl být součástí marvelovského vesmíru, odpověděl: „Byla by to čest. Jsou tam účasní režiséři a vizionáři a dělají něco, o co se předtím nikdo nepokusil. Jde o něco speciálního, co se týče měřítka, ambicí i produkce. Bylo by cool být toho součástí.

Jelikož marvelovky nedávno vstoupily do nové etapy, otevírá se pro Reevese nespočet možností. Před nedávnem se spekulovalo, že pro něho chystají sólovku dosud opomíjeného padoucha, kterým je Kraven the Hunter.

V jaké marvelovské roli byste Reevese viděli najradši?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný