29. září 2017 17:54

Kdy bude česká premiéra Fakjů pane učiteli 3? Máme nejnovější informace!

Už se pomalu chytáte do kina?

Před pár dny se objevil první německý trailer Fakjů pane učiteli 3. Mimo jiné se v něm potvrdilo, že ve filmu opravdu nebude Lisi s tváří Karoline Herfurth (detaily najdete v tomhle článku), i tak ale panují veliká očekávání, protože se vracejí všichni ostatní hrdinové. Kdy je uslyšíme v češtině? To zatím nikdo neví. Německou premiéru, která proběhne 26. října 2017, totiž nebude záhy následovat česká.

Jak to víme? Informace pocházejí přímo od firmy CinemArt, českého distributora Fakjů pane učiteli 1 a 2. Ačkoliv je velká snaha dostat k nám třetí díl co nejdřív, letošní premiéra je bohužel pasé. Zeki by se měl do českých kin podívat v první polovině roku 2018, a dobrou zprávou je, že pokud všechno půjde, jak má, bude to spíš dříve než později.

Fakjů pane učiteli 3 celou sérii samozřejmě zakončí (alespoň to tvrdí režisér Bora Dagtekin a propagační kampaň) a v první upoutávce je hned několik momentů, které baví i přes jazykovou bariéru. Delší čekání tak možná zamrzí, důležitější ale je, aby to zase byla velká komediální pecka.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný