9. srpna 2023 06:00
Adam Vala

Kazma spustil odpočet do premiéry svého tajného filmu

Pouhých 8 dní zbývá do dlouho očekávané události, na kterou čekají stovky tisíc fanoušků populárního českého showmana Kazmy a s napětím odpočítávají dny do 17. srpna, aby vzali útokem česká kina. Kazmův film ONEMANSHOW: The Movie se zapsal do historie už měsíc před premiérou, kdy strhal dosavadní rekordy v předprodejích i v počtech nasazených projekcí v kinosálech po celé republice.

„Česká kinematografie dosud nic podobného nezažila. Žádný tuzemský film v historii nezaznamenal tak vysoká čísla v předprodejích vstupenek a v počtu nasazených sálů v kinech. Čísla jsou rekordní, a už nyní je jasné, že půjde o filmovou událost, jakou naše republika ještě nezažila. Tajemství kolem celého projektu budí nevídanou pozornost. Každý to chce vidět a každý chce být u toho první,“ řekl majitel distribuční společnosti Bontonfilm, Martin Palán.

Kazma, známý svými originálními videi, jež v minulosti dokázaly šokovat celý svět, na svém Instagramu spustil odpočet a do premiéry zbývá už pouhých 8 dní, než se diváci konečně dozvědí, jaké tajemství stojí za tímto očekávaným titulem, který již nyní diváckým zájmem aspiruje na film roku, možná i desetiletí, i přesto, že nikdo z diváků dosud netuší, o čem film bude a co se 17. srpna v českých kinech odehraje.

Velkolepá předpremiéra ve Westfield Chodov v Praze

Zatímco běžní diváci uvidí film v kinech až 17. srpna, obchodní centrum v Praze na Chodově se stane dějištěm prvního uvedení filmu v České republice již dva dny před oficiální premiérou, a to rovnou před více než 2 500 nadšenými fanoušky. Tato velkolepá událost v hollywoodském stylu je však pouze pro zvané a pečlivě vybrané VIP hosty.

Unikátní světové dílo a přísná bezpečnostní opatření

Organizátoři nešetřili prostředky, aby zajistili, že film zůstane v bezpečí a neunikne před svým oficiálním vydáním ani po něm. V každém sále bude přítomna ochranka kina vybavená termovizí, což je něco, co se u českých filmových titulů nevidí často. Všechny projekce jsou opatřeny bezpečnostním klíčem, který film odemkne pouze po dobu promítání, a celý film je navíc opatřen nejmodernější trackovací technologií, zabezpečující nejvyšší ochranu filmového díla před pořizováním pirátských nahrávek. Toto unikátní opatření zajišťuje, že film prakticky nebude možné ukrást. V případě, že by se o to kdokoliv pokusil, může počítat s trestním stíháním a pokutou v řádech několika desítek milionů korun. Přísná bezpečnostní opatření okolo tohoto filmu mají zřejmě opodstatněný důvod. Dle tvůrců se totiž nejedná pouze o film, ale o světově unikátní dílo, které má mít vůbec poprvé v historii kinematografie přesah do opravdové reality.

Zvědavost a nadšení veřejnosti kolem tohoto filmu by se dalo krájet a kinaři očekávají rekordní tržby. Ať už se nám Kazma a jeho tým chystá ukázat cokoliv, jedno je jasné, to co se odehraje 17. srpna v českých kinech bude událost, která se jen tak nevidí.

Zdroj: Bontonfilm

Adam Vala

Sdílejte článek
Štítky premiéra Kazma Kazma Kazmitch ONEMANSHOW: The Movie

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný