23. dubna 2021 23:08

Chystá se Kapitán Amerika 4. Kdo v něm bude házet štítem?

Po čtvrtém díle Avengers to vypadalo, že se dalšího filmu s Kapitánem Amerikou jen tak nedočkáme. Nyní je ale všechno jinak.

Marvelácký filmový vesmír se v Avengers 4 rozloučil se Stevem Rogersem. První Kapitán Amerika předal svůj štít Samu Wilsonovi, jehož znáte pod přezdívkou Falcon, načež se začala budovat nová éra slavného hrdiny. Sam štít odevzdal a vláda udělala Kapitána Ameriku z nevyzpytatelného Johna Walkera, celý seriál The Falcon and the Winter Soldier nicméně řešil otázku, zda by Rogersovým nástupcem přece jen neměl být Sam.

NÁSLEDUJÍ SPOILERY Z FINÁLE SERIÁLU THE FALCON AND THE WINTER SOLDIER

Celá situace se vyřešila v posledním díle, v němž se Sam konečně ujal pozice Kapitána Ameriky... a zhruba půl dne nato se provalilo, že mu Marvel chystá celovečerní film. V tuhle chvíli se ví jen to, že na něm pracuje Malcolm Spellman, showrunner seriálu The Falcon and the Winter Soldier, jenž píše scénář společně s Dalanem Mussonem. Nic dalšího se zatím nepotvrdilo, web Deadline nicméně dodal, že ve filmu zřejmě neuvidíme Stevea Rogerse.

Premiéra Kapitána Ameriky 4 je samozřejmě v nedohlednu, film by se však mohl jmenovat Captain America and the Winter Soldier. Komiksoví fanoušci předpokládali, že pod tímhle názvem vznikne 2. série aktuálního seriálu. Teď je ale všechno jinak a hrdinové s tvářemi Anthonyho Mackieho (Sam Wilson aka nový Kapitán Amerika) a Sebastiana Stana (Bucky aka The Winter Soldier) očividně míří zpátky na velké plátno.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný