21. října 2020 21:46

Joker s tváří Jareda Leta se objeví v režisérském sestřihu Ligy spravedlnosti

Jared Leto si zahrál Jokera jen v Sebevražedném oddílu. Teď ale dostane další šanci ukázat, co v něm je.

Režisér Zack Snyder opustil Ligu spravedlnosti během natáčení kvůli tomu, aby se mohl vyrovnat se sebevraždou své dcery. Studio Warner Bros. následně nechalo film dotočit Josse Whedona (Avengers, Avengers: Age of Ultron) a výsledkem byl převážně kritizovaný propadák. Snyder přitom celou dobu tvrdil, že existuje jeho režisérská verze, která by se měla vypustit do světa. A když se jeho sen splnil (uvidíme ji v roce 2021), najednou se ukázalo, že takzvaný Snyder Cut vlastně... neexistuje.

Jak to víme? V první řadě se místo filmu nakonec dočkáme čtyřdílného seriálu na streamovací službě HBO Max. A ve druhé řadě se plánují přetáčky za 70 milionů dolarů, jichž se zúčastní i Jared Leto jako Joker. Přesně tak, gangsterská verze postavy ze Sebevražedného oddílu dostane ještě jednu nečekanou šanci. A to samozřejmě dávno po tom, co se představil nový Joker, jehož si v separátním miliardovém hitu zahrál Joaquin Phoenix.

Správně si pamatujete, že zatímco Leto slíznul především kritiku (nejspíš i proto, že byl z většiny Sebevražedného oddílu vystříhán), Phoenix si došel pro Oscara. Bude tak velmi zajímavé sledovat, jak se Letův Joker napasuje do Ligy spravedlnosti, aby mu to alespoň trochu napravilo reputaci.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný