27. března 2023 12:44

Fotky nové Harley Quinn poprvé ukazují její celý kostým. Jak bude Lady Gaga vypadat v Jokerovi 2?

Nové fotky z natáčení pokračování Jokera od režiséra Todda Phillipse poprvé ukázaly celou Harley Quinn v podání Lady Gaga.

Todd Phillips natáčí v ulicích New Yorku dvojku svého Jokera s podtitulem Folie à deux. Film bude vyprávět hlavně o vztahu Jokera (Joaquin Phoenix) s Harley Quinn (Lady Gaga), ponoří se do psychotické mysli obou hrdinů a bude obsahovat i muzikálová čísla. A jelikož došlo na velké scény v exteriérech, podařilo se fotografům zachytit kompletní podobu Jokerovy lásky.

Jelikož má film retro ladění někdy na přelom 70. let, odpovídá tomu i podoba Harley Quinn, jejíž vzhled se odlišuje od moderního a vyhrocenějšího, jak ho znají diváci v podání Margot Robbie. Lady Gaga je na fotkách obklopena policisty, kolem vidíme demonstrující dav. Má výrazný kostýmek, ale jen minimální líčení.

Nevíme, jaká fáze příběhu se zrovna natáčela – a je pravděpodobné, že postava projde ještě vývojem, který se podepíše i na jejím vzhledu. Phillipsův film má vyprávět o tom, jak se Harleen Quinzel z původní ošetřovatelky Arthura Flecka ve věznici Arkham stane jeho obdivovatelkou, milenkou a později obávanou Harley Quinn.

Phillipsův film je podobně jako třeba nový The Batman zcela samostatně stojícím příběhem spadajícím do kategorie Elseworlds. Není tedy nijak navázán na širší svět DCU, který v létě 2025 restart zahájený filmem Superman: Legacy.

Ve filmu se z herců můžeme těšit ještě na jména jako Zazie Beetz, Brendan Gleeson, Catherine Keener nebo Harry Lawtey. Se scénářem pomáhal Phillipsovi stejně jako v případě původního Jokera taky Scott Silver (Fighter, 8. míle).

Zdroj: Comic Book Movie

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný