21. června 2022 08:00

Blíží se návrat Johnnyho Deppa jako kapitána Jacka Sparrowa? Fanoušci sdílejí čerstvé záběry, které způsobily pozdvižení

Nové video vyvolalo nadšení i smíšené reakce.

Johnny Depp zůstává ve středu zájmu, tentokrát v jedné ze svých nejslavnějších rolí pirátského kapitána Jacka Sparrowa. Jeho tvář se totiž poprvé po čtyřech letech vrátila do Disneylandu. Objevila se v projekci na zdech proslulého Magic Kingdom Castle v pařížském zábavním parku, což okamžitě upoutalo pozornost fanoušků po celém světě.

„Kapitán Jack Sparrow září na zdech zámku v pařížském Disneylandu,“ píše se v jednom z příspěvků s videem. V momentě, kdy se v něm zjeví Sparrow je v pozadí slyšet nadšenou odezvu přihlížejících. Mnozí na sociálních sítích návrat Deppa uvítali, jiní si rýpli do Disneyho za to, jak se od herce před čtyřmi lety odvrátil a teď by ho rád získal zpět.

Depp nedávno vyhrál soud se svou bývalou manželkou Amber Heard, která ho vynila z domácího násilí. Sedmičlenná porota však na základě předložených důkazů rozhodla, že se jedná o pomluvu a herečka musí zaplatit odškodnění 15 milionů dolarů.

Devětapadesátiletý herec a muzikant u soudu popsal, že tehdy dokázal pochopit, proč Disney ukončil jeho angažmá v Pirátech z Karibiku: „Už dva roky se o mě tehdy mluvilo jako o někom, kdo mlátil svou ženu. Takže je jasné, že se Disney snažil pro jistotu zpřetrhat svazky. Hnutí MeToo tehdy bylo v plné síle.“Řekl taky, že své účinkování v pirátské sérii považuje za uzavřené.

Jenže aktuální situace by ho mohla dostat zpět do pirátských vod a přístavů. Jeden prominentní zdroj z Hollywoodu řekl magazínu People, že nepochybuje o tom, že po nedávném verdiktu soudu chystá studio Disney nový reboot Pirátů z Karibiku, v němž nebude chybět Johnny Depp jako mimořádně populární Jack Sparrow.

Ještě na jaře bylo v plánu, že Deppa nahradí v sérii Margot Robbie, ale tvůrci sami mluvili o tom, že nic není jistého a teď se jako pravděpodobné jeví, že se Robbie s Deppem objeví bok po boku.

Věříte, že se Johnny Depp skutečně vráti do role Jacka Sparrowa?

Zdroj: Comic Book

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný