29. září 2021 14:15

Je Venom LGBTQ+? Režisér druhého dílu vysvětlil jeho sexuální orientaci

Andy Serkis, režisér Venoma 2, se rozpovídal o tom, jak to oblíbený symbiont má s přitažlivostí k různým pohlavím.

Pokračování filmového Venoma s podtitulem Carnage přichází startuje v českých kinech už v polovině října. Jeho režisér Andy Serkis teď poodkryl, jak rozšíří příběhové pozadí hlavního symbionta. Dočkáme se od něj totiž v podstatě coming-outu, kdy vyjde najevo, že je LGBTQ+.

Ve filmu totiž bude scéna, kdy se Venom a Eddie Brock (Tom Hardy) pohádají a oddělí se od sebe. Symbiont se pak vydá na párty, kde to pořádně roztočí s dalšími lidmi a v podstatě odhalí svou orientaci.

„Tom Hardy a spoluscenáristka filmu Kelly Marcel chtěli do filmu dostat scénu, kdy by Venom šel na mejdan, který by vlastně byl takovým LGBTQIA festivalem. Celá akce slouží jako Venomův coming-out,“ vysvětlil Serkis v rozhovoru pro on-line magazín Uproxx.

Režisér taky zdůraznil, že ústředním motivem filmu bude romantický vztah mezi Eddiem a Venomem. „To, že se milují, je vlastně ústředním motivem filmu. Uvidíte jejich milostný vztah,“ dodal Serkis. Už teď je jasné, že v případě Venoma bude takový milostný vztah hodně složitý a bude zahrnovat i další postavy.

Těšíte se?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný