23. října 2017 13:47

Jak dnes vypadají herci ze Star Wars a v čem jste je viděli?

Pro někoho dar, pro někoho prokletí...

Kdysi dávno v jedné předaleké galaxii začal příběh, který si právě můžete připomenout na Prima COOL! V sobotu ve 20.00 totiž začíná Star Wars: Epizoda II, v níž se znovu setkáme s legendárními sci-fi hrdiny. Sáhodlouhé kořeny této nezapomenutelné série ostatně připomínají i rysy v tvářích nejznámějších herců z obou trilogií. Jak vypadají dnes?

06) Harrison Ford

Starý mrzout Harrison si z původního tria užíval nejlepší kariéru – i díky tomu, že brzy po Epizodě IV natočil Indiana Jonese a Blade Runnera. Aktuální Blade Runner 2049 přitom dokazuje, že ačkoliv Harrison není žádný mladík, ještě furt má charisma na rozdávání!

05) Carrie Fisher

To představitelka Leii měla pohnutější osud. Vlivem psychických nemocí i úniku hledaného v drogách se jí kariéra v letech po Hvězdných válkách rozpadla doslova pod rukama. Těsně před koncem loňského roku pak zemřela. Přesto se Carrie Fisher zapsala do historie alespoň svou snahou upozornit na problematiku psychických poruch – například svou oceňovanou autobiografií.

04) Mark Hamill

Na první pohled neměl ani Mark Hamill, představitel Luka, zrovna zářnou kariéru. Ve světě filmu je to snad pravda, ve světě animáků však nikoliv. Hamill se totiž proslavil jako jeden z nejtalentovanějších amerických dabérů, když propůjčil svůj hlas především animované verzi záporáka Jokera. A na této slávě se veze dodnes!

03) Hayden Christiensen

Popojedeme k nové trilogii, v níž to měl s dalšími rolemi nejtěžší mladý Hayden Christensen. Star Wars byly de facto koncem jeho filmové dráhy – sice dodnes hraje, jeho poslední vážnější pokus o průlom však byl Jumper před 9 lety.

02) Ewan McGregor

To Ewan McGregor si naopak nemůže stěžovat! Po konci Star Wars si střihl ledajakou koninu včetně I Love You Phillip Morris přes drama Muž ve stínu až po nedávný druhý Trainspotting. V posledních letech sice jeho kariéra dostává méně významné obrysy, na jeho místě bychom si však také dali trochu odfrk.

01) Natalie Portman

I Natalie měla lepší pokračování než Hayden, snad i kvůli tomu, že byla slavnou herečkou již před Epizodou I. Ať už šlo o V jako Vendeta, Thory, Černou labuť či aktuálně vyhlíženou Anihilaci, Portmanka se o sebe uměla dobře postarat i v éře po odchodu z role královny Amidaly.

Star Wars: Epizoda II začíná v sobotu ve 20.00 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný