5. dubna 2017 14:46

Hvězda Transformers natočila největší propadák roku. První den se prodal jen jeden lístek, druhý den už dva!

Tohle zabolí...

Shia LaBeouf se ohromně proslavil třemi transformeřími bijáky a čtyřkou Indiana Jonese, pak se ale velkým filmům začal vyhýbat. Jeho útěk k festivalovkám doprovázelo hned několik skandálů a jen málokdy měly úspěch, a dnes je Shia známý spíš jako experimentátor a průšvihář, než jako filmová hvězda.

Co se mu přihodilo tentokrát? Nic moc dramatického, jen šel do kin jeho nejnovější film. Post-apokalyptické válečné drama Man Down loni vydělalo v USA skoro půl milionu dolarů, ve Velké Británii na něj ale letos přišli jen tři lidé.

Film šel do kin pouze na dva dny do jediného sálu, aby se zpropagovala premiéra na internetu. První den přitom Man Down viděl jediný člověk a další den přibyli pouze dva diváci, což britské tržby přivedlo na nějakých 21 liber (cca 600 korun).

Shiovi se za to samozřejmě směje celý internet. Při bližším pohledu ale zjistíte, že v posledních letech natočil Zemi bez zákona, Železná srdce nebo American Honey, takže o kvalitní filmy nemá nouzi a selhání Man Down ho nejspíš dvakrát netrápí.

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný