3. června 2016 00:06
Adam Vala

Hra The Division se dočká filmu! Chcete vědět, kdo si zahraje hlavní roli?

Jen aby po několika letech vůbec někdo věděl, co to ten The Division vůbec je!

Podle informací magazínu Variety nás možná už brzy čeká odhalení dalšího filmu podle videohry. Nepřekvapuje nás, že by za ním měli stát lidé z Ubisoftu – mimo jiné autoři Assassin’s Creed – kteří se tentokrát rozhodli pro zfilmování městské akce The Division.

Pokud jste hru nehráli, pak byste měli vědět, že se odehrává v New Yorku a skupina vojáků řeší problém s nastalou biologickou katastrofou. Nikdo pořádně neví, co se stalo, ale samozřejmě je s tím něčím nutné bojovat. Bez ohledu na to by ale díky zimnímu zasazení a notoricky známých kulis New Yorku mohl film přinést zajímavou atmosféru.

Redaktoři Variety jdou nicméně ještě o krok dál a tvrdí, že hlavním hrdinou bude Jake Gyllenhaal, který by měl v souvislosti s filmem vystupovat také jako producent. V současné chvíli však neexistuje ani scénář, takže naděje, že se film objeví v dohledné době, jsou zcestné.

Otázkou pak samozřejmě je, zda po třech letech někdo bude vůbec vědět, kdo nebo co je The Division – hra měla velice úspěšný start, i kvůli cheatujícím hráčům ale během velice krátké chvíli zapadla a v tuto chvíli se rozhodně netěší takové pozornosti, jakou by si v Ubisoftu představoval.

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný