6. listopadu 2023 00:08

7 parádních fotek z natáčení Pána prstenů a Hobita: Všechno by vyřešil vrtulník!

Co všechno se dělo v zákulisí slavných fantasy filmů?

Šmakova dračí poušť, druhý díl úspěšné hobití ságy, triumfálně dorazí na Prima COOL již v neděli večer. Mnohým z nás svět Středozemě změnil život – jeho vytváření na place natáčení však bylo mnohdy o poznání méně vážnější. Vybrali jsme pár nejlepších momentek.

07) Hostina se blíží

Catering na place je ošemetné téma – zvláště, když se spořádávají neposlušní komparzisté!

06) Filmová magie

Také jste v koutku duše doufali, že filmaři museli alespoň najít kus lesa, který dějiště knih(y) připomínal? Inu, nikoliv – zejména v trilogii Hobit už digitální úprava vládla jako slovo boží.

05) Monstra v overalu

Představitelé trpaslíků odehráli drtivou většinu Hobita v kostýmech. Sem tam ale museli ztvárnit i svoje digitální verze, u čehož vypadali o úroveň komičtěji.

04) Cesta vrtulníkem a zase zpátky

S tímhle udělátkem by cesta do Mordoru byla hotová za 15 minut! Zbytek trilogie bychom pak mohli sledovat nekonečný cyklus oslav a orgií z Kraje!

03) Peter Jackson a hobiti

Existuje dobrý důvod, proč má Peter Jackson hobity tak v oblibě – a také proč mu i při samotném natáčení ostatní „Hobit“ přezdívali. Díváte se na něj.

02) Orlando Bloom upravuje vlasy Liv Tyler

Elfové byli vždycky marnotratní. Vidět jejich soukromé srandy takhle naživo a nikoliv jen ve své fantazii, je však o to zábavnější!

01) Viggo Mortensen pomáhá s genocidou

Aragorn se rozhodně nebojí si ušpinit ruce – když může, pomůže kolegům ze štábu i s přebíráním kostí negativních fanoušků!

Fantasy Hobit: Šmakova dračí poušť dorazí na Prima COOL v neděli ve 20:15.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný