3. března 2023 14:45

Hellboy oficiálně dostal novou tvář. Jeho třetího představitele znáte z Deadpoola

Novým Hellboyem se stane herec, jehož tvář možná bude některým divákům povědomá.

Uběhlo jen několik týdnů, co se fanoušci dozvěděli o chystaném rebootu Hellboye, a už známe jeho nového představitele. Bude jím Jack Kesy známý prozatím spíše jako herec vedlejších rolí (Deadpool 2, Základna) nebo ze seriálů jako Drápy a Agresivní virus.

„Jack Kesy je dynamický herec se schopností převtělit se do svých rolí. Jeho talent i fyzické parametry perfektně sedí k mladšímu Hellboyovi. Byl jsem jím velice nadšený, když jsme spolu pracovali na filmu Základna,“ vysvětlil castingovou volbu Jonathan Yunger, víceprezident produkční společnosti Millennium Media stojící za novým Hellboyem.

Hellboy: The Crooked Man bude mít dospělou eRkovou přístupnost a režírovat ho bude Brian Taylor (Zastav a nepřežiješ, Gamer) podle jednoho z nejpopulárnějších hellboyovských komiksů. Do scénáře ho pro film upraví přímo tvůrce rohatého hrdiny Mike Mignola spolu se svým spolupracovníkem z Dark Horse Comics, kterým je Chris Golden.

Příběh se odehrává na začátku Hellboyovy kariéry v Úřadu pro výzkum paranormálních jevů v roce 1958. Rudoch v novém filmu uvízne hluboko v apalačském pohoří, kde bude muset osvobodit místní zapadlou komunitu od čarodějnic vedených místním pekelníkem Crooked Manem.

Šestatřicetiletý Jack Kesy už sice taky není v úplně juniorním věku, stále je však výrazně mladší než dva předchozí představitelé Hellboye, kterými byli David Harbour (47 let) a Ron Perlman (72 let). Až čas ukáže, zda se v roli zabydlí na delší dobu.

Zdroj: Comic Book Movie

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný