16. dubna 2020 14:10

Fanoušek Harryho Pottera našel v Ohnivém poháru scénu, která ve filmu předtím nebyla

Bradavická škola vydala jedno úsměvné tajemství.

Považujete se za oddané fanoušky Harryho Pottera, kteří každou knížku přečetli minimálně třikrát a dokážou přehrát každou scénu z jeho filmového zpracování? Pak byste měli pořádně zbystřit.

Na TikToku se totiž objevila vystřižená scéna ze čtvrtého dílu Harry Potter a Ohnivý pohár, která vás jistě překvapí a taky pobaví – je totiž opravdu hodně zvláštní a vrátila se až do nové verze filmu pod hlavičkou kanálu Syfy.

Odehrává se ve Velké síni v momentě, kdy Škola čar a kouzel v Bradavicích vítá studenty dalších dvou evropských kouzelnických škol Kruvalu a Krásnohůlek, aby se utkaly v Turnaji tří kouzelníků.

Zatímco hostující školy předvedou úžasné taneční choreografie, ta domácí zvolí zpěv své hymny. A právě z ní pocházejí dříve vystřižené záběry, které ukazují rozpačité výrazy zpívajících studentů i jejich kouzelnických hostů. Každopádně vidět Brumbála jako dirigenta, co vytváří svou kouzelnou hůlkou karaoke text, zaručeně pobaví.

@kristinamarieclaire

Part of a video to my cousin, another big HP watcher. I was thrown for a loop when this happened it’s a little cringe ngl ##harrypotter ##hp

♬ original sound - kristinamarieclaire

Video se stalo virálním hitem TikToku a ačkoli už se v různých verzích objevilo i na YouTube, překvapilo stovky stovky tisíc fanoušků, kteří si scénu pamatovali právě jen v její knižní podobě.

Co říkáte na filmovou hymnu Bradavic?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný