13. října 2020 10:56

Fanouškovské měření ukázalo, že byl Draco Malfoy ve filmové sáze o Harrym Potterovi jen půl hodiny

Tak zajímavá postava, tak málo času před kamerou.

Za celou filmovou sérii Harry Potter se v ní Draco Malfoy ukáže před kamerou pouhých 31 minut a 30 sekund. Přitom součet délky všech filmů dělá 19 hodin a 40 minut. Zjistili to fanoušci, když sečetli statistiky z populární filmové databáze IMDB. Hned se strhlo pozdvižení, jak je možné, že byla tak důležitá postava tak zanedbána.

„Draco je určitě nejlepší postava... Většinu času byl ve filmech zjednodušený na záporáka, přitom si mohl projít daleko zajímavějším vývojem. Draco si zasloužil víc,“ tweetuje jeden z fanoušků. Lidé si taky všimli, že ve filmech nedává moc smysl, že jsou Ron Weasley a Hermiona Grangerová tak posedlí Malfoyem, když se s ním skoro vůbec nepotkávají.

Pozornosti neunikla ani oběť, kterou musel pro roli Malfoye podstoupit jeho herecký představitel Tom Felton. Deset let si ničil vlasy jejich odbarvováním jen kvůli půl hodině v celkovém příběhu.

Někteří fanoušci ho taky odmítají přijmout jako vedlejší postavu, protože v knížkách patří v mnoha momentech k hybatelům děje, podobně jako Sirius Black nebo Weasleyho dvojčata, která se před kamerou objevila celkem sotva na dvacet minut.

Malou satisfakcí pro Toma Feltona alespoň může být, že zažívá velký comeback na TikToku, kde v krátkých šotech skvěle vyniká jeho herecký a komediální talent.

@t22felton

POV: watching @t22felton react to your ##dracotok videos ##amidoingthisrightyet? ##TikTom

♬ alors on danse remix - hazellclouds

Taky vám přišlo, že si Draco zasloužil víc?

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný