24. července 2017 14:51

Harley Quinn má dostat 3 nové filmy! Na který se těšíte nejvíc?

Jokerova přítelkyně asi bude na velkém plátně docela často...

Studio Warner Bros. na Comic-Conu potvrdilo 8 nadcházejících filmů od DC. Po listopadové Lize spravedlnosti a Aquamanovi, který dorazí v prosinci 2018, se dočkáme hlavně Wonder Woman 2, Batmana od Matta Reevese (Válka o planetu opic) a Batgirl od Josse Whedona (Avengers 1 a 2). Dále je v plánu sólovka Shazama, týmovka Justice League Dark s Johnem Constantinem nebo sci-fi Green Lantern Corps, která se samozřejmě/bohužel obejde bez Ryan Reynoldse.

Kam se poděla sólovka Flashe? Z té bude událost jménem Flashpoint, která by mohla ovlivnit celý DC vesmír. A jako dezert tu máme pokračování Sebevražedného oddílu, které bude jedním ze tří filmů, jež se údajěn plánují pro Harley Quinn. Co všechno tedy oblíbenou rebelku v příštích letech čeká?

1) Sebevražedný oddíl 2

Zapomeňte na vlažné přijetí, za které asi můžou i fenomenální trailery - Sebevražedný oddíl vydělal balík a dostane druhý díl. Kromě Harley Quinn by se v něm měl vrátit i Deadshot Willa Smithe, všechno je ale ještě ve hvězdách, protože film nemá režiséra. Nejblíž má k téhle práci Jaume Collet-Serra, jenž natočil několik akčňáků s Liamem Neesonem. Sebevražedný oddíl se tak nejspíš pokusí být drsnější než jednička a určitě bude hodně sázet na Harley, bez které by ho takový úspěch rozhodně nepotkal.

2) Gotham City Sirens

Proč režisér Sebevražedného oddílu David Ayer netočí i pokračování? Protože utekl k jinému filmu s Harley Quinn. Jmenovitě se jedná o adaptaci Gotham City Sirens, což je komiksová série s Harley, Catwoman a Poison Ivy. Ayer už víceméně potvrdil, že se tyhle tři dámy sejdou na plátně a bude to jedna velká komiksová divočina. Zatím ale nevíme, kdy se bude film natáčet, a jeho absence na Comic-Conu sprint před kamery moc nevěstí.

3) Harley Quinn vs. The Joker

Zdaleka nejméně toho víme o třetím projektu, který je víc než čím jiným internetovým drbem. Warneři se k němu zatím nevyjádřili, zákulisní zdroje ale mluví o celovečerním duelu Harley Quinn a Jokera, v němž by se po bok Margot Robbie vrátil i Jared Leto. Jeho Joker neměl v Sebevražedném oddílu moc prostoru a Jared dal hlasitě najevo, že ho to štve. Harley Quinn vs. The Joker by tak mohla být slušná záplata, nejdřív se ale musí ukázat, že tenhle nápad není jen internetovým výmyslem.

Tak to vidíte, Harley má velkou filmovou budoucnost. A to by se mohla objevit i v nové sólovce Batmana nebo v Batgirl!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný