9. května 2017 16:01

Tohle je 7 nejvíc sexy mimozemšťanek! Které jsou krásnější než Gamora a Neytiri?

Tak pohledné, jak i smrtící.

Páteční sci-fi Mutant 2 vám na Prima COOL ve 22.10 ukáže ty nejlepší béčkové kvality – série o mimozemském organismu se totiž proslavila tím, že ústřední slizoun má "shodou náhod" podobu sexy Natashy Henstridge. Dát cizácké bestii modelkovské tvary je vůbec sázka na jistotu. Vybrali jsme nej příklady, kdy tak filmaři učinili!

7) Princezna Leia

I když vypadá jako člověk, jako obyvatelka jiné galaxie je Leia technicky vzato mimozemšťankou (ha!). Leia přitom navíc nemá jenom nejroztomilejší tvář v jedné předaleké galaxii, ale navíc disponuje i krutopřísně dobrodružnou duší a schopnostmi. Nu, a pak jsou tu taky ty zlaté bikiny, že...

6) Sil

Byla k nám vyslána, aby zničila lidstvo – a paradoxně tak činí skrze neustálé páření se s lidskými nebožáky. Eskapická sukuba z filmu Mutant nám díky tváři Natashy Henstridge ukázala apokalypsu, se kterou bychom byli schopni se smířit.

5) Neytiri

Jenom se přiznejte, všiváci – pandorská ufounka s rysy Zoe Saldany ve vás před sedmi lety vzbudila překvapivě pozitivní pocity k ocáskům. Emzácká indiánka byla nakonec jedním z objektivních kladů rozporuplně vnímaného filmu, a to se počítá!

4) Gamora

Sorry, ale Zoe Saldana si holt vybudovala kariéru hraním mimozemských krasavic (anebo důstojnic Hvězdné flotily). Její Gamora, prototyp zelené sexy ufonky, momentálně rozdává rány v druhých Strážcích Galaxie – již v jedničce přitom Gamora patřila mezi nejzajímavější postavy. Třeba už jen tím, že na rozdíl od jiných ženských hrdinek se jí před Quillem hned nepodlomila kolena.

3) Number Six

I když jde vlastně o robotku, sestavili ji mimozemšťani, takže nám do seznamu (víceméně...) pasuje. Šestka z Battlestar Galactica rozhodně platí za největší seriálový ženský objev ve sci-fi sféře nejméně od přelomu tisíciletí. A přestože jí tvář dala bývalá fotomodelka Playboye Tricia Helfer, prokázala, že hrát umí nadmíru skvěle!

2) Liara

Nemohli bychom nezmínit alespoň jeden příspěvek ze sféry videoher. Těžko by se přitom hledal lepší příklad než ve světě Mass Effectu. Doktorka Liara T'Soni sice v prvním díle působí jako naivní káčátko, od dvojky však zdrsní a zcyničtí – je přitom příjemné sledovat jak její charakterový posun, tak i stále obsáhlejší počet polygonů vykreslujících její postavu.

1) Leeloo

Zpátky v roce 1997 se diváci Pátého elementu dělili na dvě velké skupiny putující do kina – zhruba 25 % lidí zajímala estetičnost létajících taxíků, no a zbylých 75 % nalákaly ukázky Milly Jovovich v oblečku, který více odhaloval než zahaloval. Futuristická komiksárna nás navždy zaláskovala do téhle svérázné samice a nedivili bychom se, kdyby obliba filmové série Resident Evil dodnes čerpala jenom z pradávného okouzlení Leeloo...

Mutant 2 udeří v pátek ve 22.10 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný