22. prosince 2015 13:28
Adam Vala

GALERIE: Nové logo filmu Assassin’s Creed odtajněno! Virální kampaň právě začala

Stylizace filmu má hodně blízko ke hrám...

Do premiéry filmu Assassin’s Creed zbývá bez jednoho dne přesně rok, filmařům to ale nebrání v tom, aby už rozpoutali virální kampaň a dál živili fanoušky novými informacemi a obrázky. Ten dnešní je poměrně speciální, protože se jedná o oficiální logo, vycházející z designu log pro jednotlivé díly herní předlohy.

Společně s logem pak byla spuštěna i oficiální stránka fiktivní korporace Abstergo, která stojí za možností cestovat v čase a zpětně prožívat, případně upravovat časové sekvence assassínů či templářů, ovlivňující důležité události dějin.

Filmaři si přitom neodpustili ani malý vtípek, když na Twitteru zveřejnili vizitku šéfa Absterga Alana Rikkina, a to včetně jeho mailu a telefonního čísla. Ano, oba kontakty jsou funkční, vrací však pouze informaci, že má pan Rikkin až do 25. března dovolenou, ale poté bude ihned k dispozici. Docela povedený způsob jak světu oznámit, že se na konci března dočkají traileru, že ano?

Pro připomenutí pak musíme dodat, že si hlavní roli Calluma Lynch střihne Michael Fassbender a společně s ním se podíváme do Španělska 15. století. Souboj assassínů a templářských rytířů začne 21. prosince příštího roku.

Adam Vala

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný