24. listopadu 2016 11:37

FOTO UVNITŘ: Nový Vetřelec odhalen! Takhle vypadá monstrum ze zbrusu nového filmu!

Ridley Scott se opět vrací ke slavné sáze.

Dali byste si pokračování sci-fi Prometheus? Tak to máte kliku, už 19. května 2017 se totiž přiřítí do kin! Samozřejmě se ho ujal Ridley Scott, jenž natočil i původního Vetřelce z roku 1979, a i když se nový film jmenuje Vetřelec: Covenant, bude přímo navazovat na čtyři roky starý prequel.

Vrátí se někdo z jeho obsazení? Na chvíli se prý staví doktorka Shawová s tváří Noomi Rapace, jinak se ale těšte jen na Michaela Fassbendera, který si mimo androida Davida zahraje i nového androida Waltera. Ten bude (jak napovídá název filmu) pracovat na nové lodi Covenant, která se dostane na odlehlou planetu vetřelčích Inženýrů. Právě tam pak najde Davida, jediného přeživšího z expedice Prometheus, a nejspíš ho čeká drsné setkání s klasickými xenomorfy.

Jak moc klasičtí budou? První plakát filmu naznačuje, že se žádné designové novoty nekonají. Nezbývá tedy než doufat, že Vetřelec: Covenant dotáhne kvality legendární jedničky, a že z hlavní hrdinky Danielsové, jíž hraje Katherine Waterston (Tina z Fantastických zvířat), vyroste nová Ripleyová!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný