19. ledna 2017 15:53

FOTO: Tahle hvězda má hrát v Deadpoolovi 2! Představitel Wolverina prozradil, kdo bude Deadpoola ničit

Kdo by si mohl zahrát roli drsňáka Cabla ve dvojce Deadpoola?

Už nějakou dobu víme, že ve dvojce Deadpoola se objeví jeho komiksový kámoš Cable, stárnoucí drsňák cestující časem, který se pyšní šedivými vlasy, zjizvenou tváří a napůl robotickým tělem. Co ale stále nevíme, je, kdo si tohohle pána v nadcházejícím snímku zahraje.

Mezi herce, kteří už s rolí byli v minulosti spojováni, se řadí například Liam Neeson, Mel Gibson, Stephen Lang, Dolph Lundgren nebo Keira Knightley. Nyní se k nim ale přidala ještě jedna hodně nečekaná volba.

Jak z fotky poznáte, sedí na ní zleva Hugh Jackman (Wolverine), Pierce Brosnan (James Bond) a Ryan Reynolds (Deadpool). No a protože dva z herců mají co dočinění s X-Menovským univerzem, vzali si to teď fanoušci jako důkaz toho, že Pierce Brosnan jedná právě o roli Cabla ve filmu. Dalším argumentem je pak jistě jeho ideální postarší vzhled. Co mu ale naopak chybí, je vypracované tělo.

Nic samozřejmě nebylo potvrzeno ani vyvráceno a na oficiální casting si stále musíme ještě pár týdnů počkat. Každopádně chtěli byste bývalého Bonda vidět řádit po boku ujetého Deadpoola?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný