19. srpna 2016 12:39

FOTO: Našel Spider-Man novou novou Mary Jane? V roli slavné přítelkyně se objeví okouzlující Zendaya

S touhle kráskou to Spidey nebude mít lehké

ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY ZE SPIDER-MAN: HOMECOMING

Konečně se to děje. Spider-Man, jedna z nejpopulárnějších postav komiksové stáje Marvel se po dlouhých letech vrátila domů a pod produkčním týmem zodpovědným za filmy jako Iron-Man, Kapitán Amerika nebo Avengers se nyní připravuje jeho nový samostatný film. Nebude se však jednat o klasický origin, jelikož postavu Petera Parkera jsme mohli vidět už v letošním pokračování Kapitána Ameriky: Občanská válka a Spider-Man zde většinu svých schopností regulérně využíval. Teď se každopádně k jeho novému filmu objevila první pořádná novinka, která se týká jeho slavné přítelkyně Mary Jane Watson.

Tu by si podle všeho ve filmu měla zahrát známá herečka Zendaya, kterou můžete znát například z Disneyhovského seriálu Na Parket! Věkem by to asi sedělo, jelikož herečce je nyní 19 let, zatímco Tomu Hollandovi, který ve filmu ztvárňuje Petera Parkera, je 20. Má to ale jeden háček.

Herečka měla původně hrát postavu jménem Michelle. Teprve na konci filmu měla postava Michelle Peterovi nabídnout, aby jí oslovoval zkráceně "MJ" tedy akronymem pro Mary Jane. Fakt, že informace o tomhle závěrečném zvratu vyplavala na povrch tak brzy před premiérou tvůrcům práci rozhodně nijak neusnadní. Není to ale jediný jejich problém. Obsazení Zendayi do role Mary Jane totiž rychle stihlo vyvolat menší kontroverzi, když herečka na rozdíl od původních komiksových verzí nemá ani zrzavé vlasy a dokonce není ani stejného etnického původu.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný