1. prosince 2016 11:33

FOTO: Je tohle nový Kapitán Amerika? Známý herec sdílel fotku s povědomým štítem na zádech a internet to nemůže rozdýchat!

Čeká nás výměna stráží?

Pokud alespoň z dálky sledujete komiksovou scénu, jistě víte o tom, že původní komiksový Kapitán Amerika alias Steve Rogers po nějaké době odložil svůj štít a ten za něj přebral někdo jiný. Tím někým byl jeho kamarád Bucky alias Zimní voják, kterého ve filmech hraje herec Sebastian Stan. A tady to začíná být zajímavé.

Aktuálně samozřejmě nikdo netuší, jak to bude dál, poté co nynějšímu představiteli Kapitána Chrisi Evansovi vyprší po třetích a čtvrtých Avengers jeho smlouva, to nám ale nebrání ve spekulacích. Spekulacích, které se teď navíc rozhodl právě výše zmíněny Sebastian Stan znovu rozmíchat.

Na svůj instagramový profil totiž přidal fotku sebe, jak nese na zádech povědomý štít. Ano, je to pouze maketa, kterou v pravdě dostal dárkem od společnosti Shield Labs, která se podobné štíty vyrábí. Aby toho však nebylo málo, tak samotná společnost později také sdílela novou fotku, na které je další štít, tentokrát ještě o něco vylepšený.

Každopádně spousta lidí má nyní za to, že touto fotkou herec Sebastian Stan potvrdil, že bude v blízké budoucnosti přebírat roli filmového Kapitána Ameriky. Což je samozřejmě něco, co není ani oficiálně potvrzené, ale zároveň ani vyloučitelné. Brali byste, aby se filmový vesmír Marvelu vydal stejnou cestou, jako v komiksech?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný