20. ledna 2017 10:56

FOTO: Jared Leto láká na Jokerův návrat novou děsivou fotkou! V jakém filmu se objeví?

Joker to zkusí ještě jednou

Ať už máte na Sebevražedný oddíl jakýkoliv názor, jedna věc jasná. Jared Leto nedostal ani zdaleka tolik prostoru, kolik by si nový Joker zasloužil. Jasně, časem jsme se dočkali prodloužené verze, ani ta ale nepřidala takový počet scén, aby s nimi dokázal Leto něco významnějšího provést. A tak visela ve vzduchu otázka, jestli bude mít oceňovaný herec vůbec ještě někdy zájem se do role potetovaného psychopata vrátit. Leto teď však fanouškům dal velkou nápovědu.

Včera totiž herec sdílel na svůj sociální profil fotku Jokera z komiksu The Killing Joke (v prachbídném překladu „Kameňák“). A přestože se to samozřejmě nerovná oficiálnímu potvrzení, vyčíst z toho lze ledacos. Poslední zprávy vyvrací, že by se měla postava Jokera objevit v chystané týmovce Justice League, DC má ale aktuálně v plánu ještě další dva snímky, ve kterých by Joker mohl hrát nějakou roli.

Tím prvním je záporácký spin-off s Harley Quinn, Gotham City Sirens, kde by se po boku Jokerovi mladé mohly objevit taky Catwoman a Poison Ivy. A pak že komiksy nejsou sexy. Tím druhým je potom Batman, momentálně nejvyhlíženější ze všech nadcházejících filmů z DCEU. Ten by měl režírovat Ben Affleck a nepotvrzené zdroje tvrdí, že by se měl odehrávat v Arkhamském blázinci a Batman by si to měl rozdat s hned několika záporáky najednou. A přesně sem by Joker nejspíš pasoval nejvíc. Každopádně za nás by si Leto rozhodně ještě jednu šanci zasloužil, tak snad nás všechny tou parádní fotkou jenom zbytečně neprovokuje.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný