15. prosince 2016 11:51

FOTO: Harley Quinn dostane vlastní film. Objeví se v něm tyhle dvě komiksové sexbomby!

Pomalovaná Margot Robbie s baseballovou pálkou ve vlastním filmu? Ano, prosím!

Ať už máte názor na letošní Sebevražedný oddíl jakýkoliv, jednu věc mu nelze upřít. Představil nám postavy, se kterými jednoduše chceme vidět víc. A nejvíc to pak samozřejmě platí o nezbedné Harley Quinn s tváří blonďaté bohyně Margot Robbie.

Už krátce po premiéře Sebevražedného oddílu se mluvilo o tom, že by tahle kráska mohla dostat svůj vlastní film. Teď to máme konečně černé na bílém a kromě jména režiséra, který se filmu ujme, známe také předlohu, jakou by se film měl inspirovat.

Nejdřív pro několik fanoušků ta horší zpráva. Vrací se David Ayer, režisér již zmiňovaného Sebevražedného oddílu. Na jednu stranu to dává smysl, protože s herečkou už pracoval a pakliže si oba sedí, je to jedině dobře. Navíc se i přes špatné kritické ohlasy podařilo filmu v kinech celkem prosadit, takže po finanční stránce s Ayerem problém taky nebyl. Na druhou stranu ovšem chápeme, proč by někteří za kamerou raději viděli někoho, kdo ještě žádný DC film nezmrvil.

Tou další zprávou pak je, že se film bude jmenovat Gotham City Sirens, což odkazuje na starší komiksovou sérii, ve které se Harley Quinn dá do kupy ještě s Catwoman a Poison Ivy. Společně pak tvoří tři docela sexy a velmi nebezpečné protivnice, které nejspíš potrápí nejen obyvatele Gothamu, ale i Batmana samotného. Každopádně obsazení těch dalších dvou prozatím není známo, už teď se ale dá počítat s tím, že zájem bude obrovský. Máte své favoritky?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný