11. listopadu 2020 08:45

Johnnyho Deppa by měl ve filmové sérii Fantastická zvířata nahradit Mads Mikkelsen

Johnny Depp měl sice smlouvu na pět filmů, nakonec ale odehrál jen první dva.

Před pár dny jsme se dozvěděli, že se Johnny Depp vzdal role černokněžníka Gellerta Grindelwalda ve filmové sérii Fantastická zvířata. Důvodem byl prohraný soud s bulvárním plátkem The Sun, jenž sledoval jeho bouřlivé manželství s herečkou Amber Heard (a stál si za tím, že ji Depp bil). A přestože situace ani zdaleka není u konce, studio Warner Bros. požádalo Deppa o odstoupení z role, čemuž hvězda Pirátů z Karibiku ihned vyhověla.

Jak správně tušíte, okamžitě se začala hledat Deppova náhrada – a podle nejnovějších informací by jí měl být Mads Mikkelsen, dánský expert na padouchy, jehož znáte z Casina Royale, Doctora Strange nebo seriálového Hannibala. Mikkelsen je favoritem režiséra Davida Yatese a vyjednávání jsou v plném proudu, což není překvapením už proto, že se Fantastická zvířata 3 právě natáčejí.

Depp do nich mimochodem stihl natočit jedinou scénu (ta se samozřejmě hodí do koše), ještě zajímavější je pak smluvní „klička“, díky níž za film dostane celý honorář. Za jeden den na place tak vyinkasuje něco kolem 10 milionů dolarů a najednou není zas tak šokující, že se role dobrovolně vzdal…

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný