12. února 2019 16:20

Fantastická zvířata 3 budou větší než předchozí dva díly dohromady. Co všechno o nich víme?

Čeká nás kouzelnický výlet za exotikou!

Snad si ještě pamatujete, že J. K. Rowlingová oznámila pět dílů Fantastických zvířat, které dějově pokryjí dvě dekády kouzelnického světa. Jednička začala v toce 1926 a pětka skončí v roce 1945, epický duel Brumbála z Grindelwaldem tak opravdu připadne na konec druhé světové války.

V tuhle chvíli máme za sebou dva velké prequely potterovské ságy – Fantastická zvířata a kde je najít a Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny. Trojka přitom půjde do kin 19. listopadu 2020 a měla by být větší než oba její předchůdci dohromady.

Jak to víme? Zdrojem těchhle informací je Dan Fogler, představitel Jacoba, jenž navíc slibuje výlet do Brazílie. Přípravy nového filmu jsou přitom tak rozsáhlé, že se musel start natáčení přesunout z letošního léta až na podzim, aby se epický výlet za exotikou nemusel uspěchat.

Ve třetích Fantastických zvířatech se samozřejmě vrátí všechny postavy, které přežily dvojku (snad dostane Brumbál o něco víc prostoru). Nevyhnutelní pak jsou samozřejmě i nováčci, o těch se ale nic neví, protože na jejich hledání zbývá ještě spousta času.

Snad se Rowlingové po trochu rozpačitě přijaté dvojce povede ságu znovu dostat na vrchol. Kouzelnický svět je koneckonců pořád super a byla by velká škoda, kdyby to Fantastická zvířata nedotáhla ke všem pěti slibovaným filmům.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný