30. května 2016 16:21

Fanoušci Marvelu se bouří! Bude z Kapitána Ameriky záporák?!

Tenhle zvrat neprošel zrovna hladce...

Jestli sledujete marvelácké komiksy, nejspíš víte, že dal Steve Rogers na chvíli prostor Samu Wilsonovi. Přesně tak, uniformu Kapitána Ameriky momentálně nosí Falcon, a ačkoliv si v ní vůbec nevede špatně, fanoušci se dlouho těšili na návrat ikonického Rogerse. Minulý týden se jim jejich přání konečně splnilo. Jenže to má malý háček – z pravého Kapitána Ameriky se totiž vyklubal superpadouch.

První číslo nového komiksu končí odhalením, že byl Steve Rogers celou svoji kariéru tajným agentem Hydry. Dokonce z něj vypadne "slavné" zvolání Hail Hydra, a přestože se jedná jen o začátek nového příběhu, ve kterém se může stát ledacos, některé fanoušky Marvelu tyhle vyhlídky moc neuklidňují.

Jak se to pozná? Samozřejmě záplavou naštvaných internetových komentářů, scenárista nového komiksu Nick Spencer pak dokonce obdržel i výhrůžky smrtí. Jistě, nějaké plácání na Twitteru v podstatě nic neznamená. Když se ale zamyslíme nad tím, že se jedná o příběh s kreslenou postavou... to někdo vážně klesl tak hluboko?!?

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný