21. prosince 2015 14:08

Fanoušci Harryho Pottera šílí: Nová Hermiona má černou pleť!

Kdo si Hermionu zahraje v osmém potterovském dobrodružství?

Harry Potter se zatím dočkal sedmi knižních příběhů, které se překlopily do osmi filmů. Přímé pokračování se v románech ani na velkém plátně zatím nechystá, dobrodružství Harryho, Rona a Hermiony ale budou pokračovat na divadelních prknech.

Na konci léta 2016 se v londýnském West Endu začíná hrát Harry Potter and the Cursed Child (Harry Pottera a Prokleté dítě), pokračování Relikvií smrti, které se odehrává 19 let po bitvě o Bradavice. Příběh dodala sama J. K. Rowlingová a v centru dění budou především Harry, toho času zaměstnanec Ministerstva kouzel, a jeho syn Albus Severus. Samozřejmě se ale zastaví i Harryho nejlepší kamarádi. A někoho asi trochu rozhodí obsazení Hermiony.

Zatímco Jamieho Parkera (Harry) a Paula Thornleyho (Ron) nikdo neřeší, Noma Dumezweni už nyní sbírá spoustu nenávistných komentářů. Nová představitelka Hermiony má totiž černou pleť, což se některým fanouškům knih a filmů příliš nezamlouvá. Samotná Rowlingová už začala upozorňovat na to, že Hermioninu barvy pleti nikdy nespecifikovala. To ale internetové diskutéry příliš nezajímá a stále se zuby nehty drží filmového zpracování s Emmou Watson.

Co na černou Hermionu říkáte vy? Dejte vědět v diskuzi, samozřejmě co nejslušněji!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný