4. srpna 2022 15:30

Nejhorší marvelovka dostane pokračování. Které postavy v něm budou mít větší roli?

Ačkoli zatím nedošlo k oficiálnímu oznámení, jeden z herců nešikovně prozradil marvelácké tajemství.

Loňská marvelovka Eternals skoro nikoho nenadchla – dokonce jde na recenzentském agregátoru Rotten Tomatoes o nejhůř hodnocený film z MCU. Proto vás možná překvapí informace, že se chystá její pokračování. V rozhovoru pro The Today Show to prozradil herec Patton Oswalt, který ztvárnil postavu trolla Pipa v potitulkové scéně.

„Řekli nám, že bude pokračování Eternals, a že ho bude opět režírovat Chloé Zhao. Tak doufám, že bude i více dobrodružství pro Starfoxe a Pipa,“ prohlásil Oswalt. Přestože se Chloé Zhao může chlubit dvěma Oscary za snímek Země nomádů (2021), její opakovaná účast je vcelku nečekaná.

Eternals totiž kromě neslavných ohlasů příliš neuspěli ani co se týče návštěvnosti –celosvětově utržili jen něco přes 400 milionů dolarů, přičemž stáli mohutných 200 milionů. Pokud už chtěl Marvel s Eternals pokračovat, dávalo by větší smysl zkusit jiné tvůrce anebo hrdiny začlenit do jiných projektů.

Prozatím se mluvilo jen o seriálovém prequelu a právě o využití postav na jiných místech. Když se však novináři nedávno zeptali šéfa Marvelu Kevina Feigeho, jak vidí budoucnost Harryho Stylese v MCU, odpověděl, že se postavy Erose a Pipa určitě vrátí. Patton Oswalt tak možná opravdu prozradil něco, co mělo zatím zůstat utajené.

Co říkáte na zprávu o chystaných druhých Eternals?

Zdroj: Comic Book Movie

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný