21. února 2022 11:45

Je v traileru Doctora Strange 2 opravdu Profesor X? Jeho představitel Patrick Stewart to zábavně okomentoval

Nový český trailer filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Slavný herec se vyjádřil k tajemné scéně z traileru filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství.

Brány do paralelních světů ze dvojky Doctora Strange se sice otevřou až 5. května, fanoušci už ale mají takřka jasno, že jednou z nich proletí i legendární Profesor X z komiksové série X-Men v podání Patricka Stewarta. Jeho hlas i silueta se totiž objevily v aktuálním traileru... jenže sám herec jistotu své účasti dost rozvířil.

„Musím přiznat, že se mi minulou neděli ozvalo dost známých i lidí, které si sotva pamatuju. Všichni mluvili o traileru a ptali se dokola – jsi to ty? jsi to vážně ty? Ale já přitom jen seděl doma a čekal, až začne fotbal (Super Bowl, pozn. překladatele), tak jak bych to mohl být já? Prostě si budeme muset počkat na film a uvidíme,“ řekl Stewart v on-line rozhovoru s Kevinem McCarthym.

Magazínu ComicBook pak v reakci na trailer vysvětlil: „Víte, lidé napodobují můj hlas už šedesát let, tedy od doby, co jsem poprvé přišel na scénu. Za to však nemůžu nést zodpovědnost.“V další větě naděje dále naboural. „Je tady problém... Pokud by nevznikl Logan, pak bych mohl sednout zpátky do kolečkového křesla a být ještě jednou Charlesem Xavierem, jenže Logan to všechno změnil,“ zdůraznil.

Na druhou stranu je jasné, že mnohovesmír chystaného filmu umožňuje, aby se v něm objevilo více variant Profesora X, takže účast Stewarta nelze událostmi z Logana rozhodně vyloučit. Spíš počítejte s tím, že ho v květnu opravdu uvidíme zpátky v kinech.

Věříte, že druhý Doctor Strange skutečně počítá s účastí herecké legendy?

ZDROJ: Kevin McCarthy, ComicBook

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný