9. května 2022 15:30

Vysvětlení: Proč v Doctoru Strangeovi 2 chybí nový superpadouch, který nahrazuje Thanose a bude bojovat s Avengers?

Nový český trailer filmu Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství

Mnoho fanoušků očekávalo příchod oznámeného ultimátního záporáka. Proč k němu nakonec nedošlo?

Doctor Strange narazil v mnohovesmíru šílenství na několik verzí sebe sama nebo na supehrdinský tým s názvem Illuminati, ale jedna z očekávaných postav ve filmu nakonec chyběla. Jde o superpadoucha Kanga, který se v podání herce Jonathana Majorse poprvé ukázal v seriálu Loki (2021), ale jeho velké chvíle teprve přijdou. Proč si na něj diváci budou muset počkat?

Jeho absenci v novém Strangeovi vysvětlil showrunner Lokiho a taky spoluscenárista Doctora Strange 2 Michael Waldron v podcastu Hero Nation: „Při práci s režisérem filmu Samem Raimim jsme došli k rozhodnutí, že hlavním záporákem filmu bude Wanda. Kdybychom do něj dali Kanga – jakkoli si myslím, že je Jonathan Majors v té roli skvělý a bude ještě lepší – riskovali bychom, že film bude už příliš přeplněný.

V potitulkové scéně je navíc představena ještě další důležitá nová postava, kterou je Clea v podání Charlize Theron. „Taky jsme od začátku věděli, že chceme uvést Cleu, která je v komiksech velkou láskou Doctora Strange. Museli jsme proto ještě nějak uzavřít jeho romanci s Christine Palmer, aby byl otevřený myšlence, že může milovat někoho dalšího,“uvedl Waldron další důvod, proč na Kanga nezbylo místo.

Geniální šílenec Kang Dobyvatel – pocházející z budoucnosti, ovládající mnohé pokročilé technologie a schopný cestovat časem – si proto svou velkou filmovou premiéru odbude až v únoru 2023 v marvelovce Ant-Man and the Wasp: Quantumania.

Zdroj: Deadline

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný