4. října 2018 16:51

Děsivé říjnové pátky na Prima COOL: Od hrůz Afghánistánu k vražedným neandertálcům!

Je libo ideální párty filmy?

Démoni různého ražení – právě ti vás v říjnu čekají v pátečních hororových úletech na Prima COOL!

Rudý písek

Na COOLu poběží: v pátek 5. října ve 22.10

V úvodu měsíce vyrazíme do Afghánistánu, kde je záhadně rozprášena americká jednotka – v hororovém bijáku Rudý písek se ovšem brzy ukáže, že za smrt vojáků nemohli místní povstalci, nýbrž zlotřilá magická entita! Právě na tu narazí odlehlá četa při své pouštní misi, a aby toho nebylo málo, čelí nejen místnímu džinovi, ale i zradě ve vlastních řadách. Rudý písek vám tak vyjeví, proč je Afghánistán nedobytné místo, kde se dlouho neohřál ani Čingischán!

Souboj bájných tvorů

Na COOLu poběží: v pátek 12. října ve 22.40

O týden později se přeneseme o tisíce let nazpět do časů bohů a legend. Ve fantasy dobrodružárně z produkce kanálu Syfy se střetne vražená chiméra, která likviduje každého odpůrce šíleného císaře, s jinou legendární bestií – mocným létajícím pegasem! Právě toho musí najít naše parta gerojů, aby mohla zatnout tipec hrůzovládě císaře, který hledá nesmrtelnost. Moderní verze Souboje titánů začíná na COOLu tradičně v pátek ve 22.40!

Neandertálci: Experiment (1/2)

Na COOLu poběží: v pátek 19. října ve 22.25

Konečně poslední dva říjnové pátky se dostaneme na stopu nepravděpodobného násilníka – neandertálce! Právě jeho DNA totiž mladá a laškovní soudní lékařka objeví na místě činu brutální vraždy v moderním Německu. Jak a proč mohl vraždit 40 tisíc let vyhynulý primát, který si vylosoval evolučního smolíčka? První polovinu odpovědi sledujte předposlední říjnový čtvrtek…

Neandertálci: Experiment (2/2)

Na COOLu poběží: v pátek 26. října ve 22.15

Neandertálská stopa však nevychladne ani o týden později, kdy se ukáže, že za vše samozřejmě můžou... pozor... bezohledné genetické experimenty šíleného vědátora! Podaří se vše vynést na světlo světa? A jakou roli v tom sehraje náš nemilosrdný neandertálec? Všechno se poslední říjnový pátek dozvíte ve druhém díle teprve dva roky staré germánské sci-fi!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný