5. prosince 2019 14:55

Děsivé prosincové pátky na Prima COOL: Smrtící oteplení vs. Hrozba z nebes

Už si na vás brousí zuby nestvůry a... komici?!

Páteční večery budou mít kolem Vánoc komediální odbočku, nejdřív se ale můžete těšit na několik ozubených monster.

Smrtící oteplení

Na COOLu poběží: v pátek 6. prosince od 22.45

Taky vám vždycky přišlo, že se globální oteplení příhodně zjevilo v době dominance lidské civilizace, protože možná vůbec nesouvisí s našimi emisemi, ale s ufounským plánem na dobytí Země? Že ne? Tvůrcům hororu Smrtící oteplení kupodivu ano! Právě tímhle bijákem, který vzhledem k teplotám zkraje prosince přijde setsakra vhod, odpálíme prosincové horory. Emzácký plán 10 na podmanění lidstva se vydá porazit jednotka kapitána D. B. Sweeneyho (Memphiská kráska, Dva a půl chlapa) podpořená bývalou modelkou s tváří Danicy McKellar (Jak jsem potkal vaši matku). A jak asi tušíte, bude to, no... hodně zajímavá podívaná?!

Hrozba z nebes

Na COOLu poběží: v pátek 13. prosince od 22.15

Týden na to pokračujeme dalšími bestiemi s tváří dinosaurů, tentokrát však již nikoliv mimozemského původu. Bijáky o setkání lidí s dinosaury si často vypomáhají odloučenou částí planety, kde se evoluce zastavila – typicky buďto zasazenou do pohoří odděleného od zbytku lidstva velehorami, anebo na ostrov uprostřed oceánu. Hrozba z nebes vám druhý prosincový pátek ukáže druhou z těchto možností. S pravěkými ptakoještěry se tu přitom porve skupina pilotů a pilotek z druhé světové války, která na ostrov prehistorických monster zabloudí během tajné mise proti japonské superzbrani. Druhá světová vs. dinosauři? Takhle ujetou kombinaci si necháme líbit!

Komici s.r.o. The Tour

Na COOLu poběží: v pátek 20. prosince od 22.50

A nyní přišel čas na... cosi trochu jiného. V druhé půlce měsíce vás totiž budou svým odvážným humorem trochu děsit Komici s.r.o.! Žerty stranou, tahle stand-up tour populárních tuzemských komiků (Miloš Knor, Lukáš Pavlásek, Ester Kočičková, Tomáš Matonoha...) funguje i skrze mírné šílenství, které kreativní lidi na výletě čas od času potkává. A ve vánočním čase, kdy se horor na každého tlačí skrze shon, stres, složité cestování i štědrovečerní lavici, jsme si zkrátka řekli, že v pátečním programu pro jednou béčkové strašení lehce zmírníme.

Komici s.r.o. v Lucerně

Na COOLu poběží: v pátek 27. prosince od 22.50

A po road movie si stejná partička střihne i tradiční stand-up v záznamu jejich vystoupení před živým publikem. Tentokrát už nepůjde o napůl fikci/napůl záznam jako o týden dříve, o to víc příznivců Komiků s.r.o. by ale tenhle tradiční formát mohl potěšit. Když už nic jiného, do depresivního prosincového uvažování nad tím, co rok dal a vzal, se kapka stand-upového humoru hodí víc než dost!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný