27. října 2019 08:02

Děsivé listopadové pátky na Prima COOL: Planetární masakr vs. Smrtící mráz

A dorazí i vraždící opice!

Jak bude v listopadu? Předpověď našich pátečních bijáků naznačuje, že se zapotíme se žraloky, okřídlenými opicemi a nakonec dorazí pekelně studená fronta.

Planetární masakr

Na COOLu poběží: v pátek 1. listopadu od 22.05

V úvodu listopadu se počastujeme Planetárním masakrem! Právě ten se totiž přihodí naší matičce Zemi poté, co nás na Silvestra spolkne červí díra – a přesune nás do zcela jiné hvězdné soustavy! Namísto toho, aby nás tu uvítala dokonalá utopie anebo aspoň antické artefakty, si však Zemi přetahují mezi sebou dvě místní hvězdy, zatímco je povrch bičován elektromagnetickými bouřemi a další rotykou. To vše je přitom dílem hlavního hrdiny Colina Pritea, který samozřejmě experimentoval s bizarními hokusy pokusy, které měly za následek výslednou šlamastyku. Bude možné vše zvrátit tím, že se pokus bude opakovat? Proveďte s námi experiment již v pátek večer!

Vraždící opice

Na COOLu poběží: v pátek 8. listopadu od 22.15

Týden nato se můžeme těšit rovnou na Vraždící opici! Tou je domácí mazlíček Skippy, který je přes den milým chlupáčem, jen aby se v noci měnil na opičí verzi Drákuly. Létá totiž nad městem s chutí zakousnout se do živého! Skippy je poslední z druhu prokletých opic, proti nimž v Číně dlouho bojovali místní démonobijci – jenže jeden z démonů byl lapen lovci exotické zvěře a převezen do USA. Co hůře, pokud Skippy zemře "běžnou" smrtí, nikoliv s pomocí rituálu, začne se jako Hydra dělit na dva živé potomky. Najít cestu, jak se jej zbavit, nakonec bude muset mimo jiné Electra Avellán (Grindhouse: Planeta Teror) nebo Maika Monroe (Den nezávislosti: Nový útok).

Vražedné blesky

Na COOLu poběží: v pátek 15. listopadu od 22.15

V listopadu bude nejspíš pošmourno, letní periodu nám však připomenou Vražedné blesky! Rozvrácená americká rodinka se tu rozhodne, že jí po všech rodinných krizích prospěje dovolená v lesích – co ale čert nechtěl, region zrovna postihne krutopřísná bleskohouře, která slibuje být i jejich posledním sdíleným zážitkem. Překonají vzájemné rozpory? Utuží je katastrofa? Anebo budeme hodinu a půl sledovat, jak nám rodina mizí před očima? Jisté je, že se k tomu tak či onak bude hodit popcorn!

Útok žraloka

Na COOLu poběží: v pátek 22. listopadu od 22.15

Zrovna tak se do teplejších měsíců vrátíme týden nato s Útokem žraloka. Žhavé pobřeží Kalifornie se tu nemusí tentokrát bát jen žraločích lidožroutů, ale i ničivé vlny tsunami, která dostane bílá monstra do ulic celého města. Naštěstí se ale všude válí i přebytek zbraní včetně motorových pil – fanoušci Žralokonáda tak již tuší, k čemu se schyluje. V hlavní roli celé protižraločí fronty tentokrát stane Peta Wilson alias někdejší sličná seriálová Brutální Nikita.

Smrtící mráz

Na COOLu poběží: v pátek 22. listopadu od 22.15

A abychom se jen neopíjeli fantaziemi, nevyhnutelný příchod zimy bude na konci měsíce zvěstovat Smrtící mráz. Svět se zde pohrouží do extrémní chladné fronty, která dští sníh a mráz nalevo i napravo. Jde o návrat nové doby ledové? A pokud ano, můžeme s tím dělat něco víc než jen podpálit pár skládek s pneumatikami? Klimatolog Rodger Summers, který před návratem doby ledové varoval, se vydá do akce, aby alespoň zachránil co nejvíc lidí. Udělejte si grog a sledujte metaforu toho, co nás čeká mezi prosincem a únorem!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný