31. prosince 2018 15:24

Děsivé lednové pátky na Prima COOL: Tygr lidožrout vs. drsná Mařenka

Lednové noci budou temné a plné hrůz.

Páteční horory vás na Prima COOL budou děsit i v roce 2019! V lednu se můžete těšit na svačinku v podobě Tygra lidožrouta i Útok žraloka – v druhé půlce měsíce pak zaplujeme do hororové fantasy skrze Souboj bájných tvorů a tak trochu jiného Jeníčka s Mařenkou...

Tygr lidožrout

Na COOLu poběží: v pátek 4. ledna od 22.10

Do úvodu ledna se s chutí zakousne Tygr lidožrout! Tomu bude v amerických horách čelit místní šerif s maniakální tváří Garyho Buseyho (Přepadení v Pacifiku, Predátor 2), přičemž hlavním dilematem filmu bude otázka, zdali je děsivější tygr anebo Busey! Zatímco premisa filmu nabízí tradiční zvířecí vyvražďovačku, unikátní je původ filmu i (v dnešním kontextu) jeho provedení. Snímek totiž vznikl na motivy románu Shikar od Jacka Warnera a absentují v něm digitální triky – hladové čičiny tu tedy skutečně hrály hlavní roli!

Útok žraloka

Na COOLu poběží: v pátek 11. ledna od 22.05

Týden poté vás čeká Útok žraloka. Tomu bude muset čelit pobřežní strážnice Heather s tváří Pety Wilson (seriálová Brutální Nikita) spolu s další typickou losangeleskou sebrankou. Nedaleko kalifornských břehů totiž došlo na mocné zemětřesení a na Malibu a přilehlé okolí se ve formě tsunami neřítí jen masa vody, ale i množina prehistorických žraloků v oné vodě ukrytá. Výsledek bude ostrý jako žraločí chrup – zkrátka typický program na divoký západní večer!

Souboj bájných tvorů

Na COOLu poběží: v pátek 18. ledna od 22.05

Z relativně běžných typů potvor v polovině měsíce přesedláme na potvory mytologické. V Souboji bájných tvorů se totiž střetne vražedná antická Chiméra s legendárním létajícím koněm Pegasem. Snímek zasazený do časů starého Řecka popisuje éru boje proti šílenému císaři Orthovi, který Chiméru využívá k upevnění své moci. Naštěstí je tu antický rek Beller, který dostane úkol získat legendárního Pegase, který může (jako jediný!) Orthose a jeho potvorou zadupat do země.

Mařenka, přemožitelka čarodějnic

Na COOLu poběží: v pátek 25. ledna od 22.15

Také finále měsíce se ponese v duchu čar a kouzel. Jeníček a Mařenka se totiž představí v tak trochu jiném pojetí starých pohádek – ve zdejším příběhu to byl jen Jeníček, kdo utekl z lopaty zlé čarodějnice. Když však dospěl, rozhodl se, že Mařenku v celém širém světě najde a zachrání! Fajnšmekry populárních seriálů minulé (a předminulé) dekády potěší přítomnost Paula McGilliona (Beckett ze Stargate Atlantis) a Shannen Doherty (Čarodějky, Beverly Hills 90210) v hlavních rolích. Už kvůli nim je to tedy hodně divoká podívaná...

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný