2. května 2019 13:46

Děsivé květnové pátky na Prima COOL: Vražedná chapadla vs. Krokodýl zabiják

Každý pátek po desáté večer vás na COOLu pořádný čeká hororový úlet...

Páteční béčkové horory ukážou přehlídku pestrých monster – a hned několik tváří známých z kultovních serošů!

Zabijácká hora

Na COOLu poběží: v pátek 3. května od 22.10

Vřelý květen zahájíme v horském prostředí. Zabijácká hora vám představí skupinu nešťastných horolezců, kteří se ztratili v dalekém Bhútánu. Problém je, že se to ve zdejších končinách nestalo poprvé – nemlich identická šlamastyka postihla jinou partu harcovníků o půlstoletí dříve! Když se tak odvážný horolezec vydá na záchrannou výpravu, bude se muset potýkat jak s nepřízní živlů, tak i s tajemným monstrem, které má zálusk na lidské maso. Fanoušci Battlestar Galacticy přitom ocení hlavně přítomnost Aarona Douglase (alias Chiefa Tyrola právě z BSG) v hlavní roli!

Krokodýl zabiják

Na COOLu poběží: v pátek 10. května od 22.10

O týden později se půjdeme pomazlit v Krokodýlem zabijákem. Jak napovídá název, v klasické zvířecí vyvražďovačce půjde hrdinům po krku přerostlý a přezubený plaz. Překvapivě však nebude řádit v Americe, nýbrž v thajské vesnici, poblíž které je však americký hrdina. Krokodýlovi se tak podívá na zoubek především Michael Madsen alias Mr. Blonde z kultovních Tarantinových Gaunerů!

Vražedná chapadla

Na COOLu poběží: v pátek 17. května od 22.50

Krátce po půlce května nás sevřou Vražedná chapadla! Také tentokrát se hrdinní lovci budou muset postavit příšeře jako vystřižené z encyklopedie prehistorických bestií – tentokrát však bude zápletka zasazena na moře. Vražedná chapadla vykreslí příběh rybářského městečka, v jehož okolí dramaticky poklesly úlovky ryb (a objevilo se několik nevyjasněných lidských zmizení). Nebude nejspíše třeba H. P. Lovecrafta, aby bylo jasné, že za vše může potvora s trestuhodně velkým počtem končetin!

Válka dronů

Na COOLu poběží: v pátek 24. května od 22.15

Následující týden se na COOLu rozpoutá Válka dronů! Tentokrát z monstrhororů přesedláme tak trochu do postapokalypsy – Spojené státy jsou v troskách, svět totiž zpustošily ultrasofistikované drony. Nikdo neví, odkud se vzaly, ale každý tuší, kam by je nejraději poslal. Stroje ve skutečnosti přišly z vesmíru a mají chuť především na pozemské suroviny. Naštěstí se však objeví možnost, jak lidstvo stále ještě zachránit – osud života, vesmíru a vůbec přitom bude v rukou třímat Corin Nemec alias Jonas Quinn z Hvězdné brány!

Požírač kostí

Na COOLu poběží: v pátek 31. května od 22.15

Měsíc pak zakončíme na gurmánské notě spolu s Požíračem kostí – a provede nás jím Bruce Boxleitner alias kapitán Sheriden z klasického sci-fi seroše Babylon 5! Řešit se bude indiánská kletba, která je v USA vždycky vděčným námětem na horor. Tentokrát pochází od indiánských kanibalů, kteří po staletích od své smrti znovu dostali chuť na čerstvé maso. Naštěstí stále existuje způsob, jak indiánské godzilly zastavit. Jaký? O tom se v závěru května musíte přesvědčit již sami!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný