2. července 2018 12:04

Děsivé červencové pátky na Prima COOL: Lochnesský teror vs. Běženky a kapři

Červencové noci budou horké a plné hrůz... a možná dorazí i Spartakus?!

Tradiční páteční hororové bijáky na vás tentokrát vytáhnou strašící Lochnessku, béčkovou vzpouru ve věznici a... nějak se sem propašoval epický příběh povstání otroků.

Lochnesský teror

Na COOLu poběží: v pátek 6. července ve 22.10

Lochnesská příšera sice v každé normální realitě sužuje toliko poklidnou hladinu jezera Ness, v prvním červencovém béčku si však začne brousit zuby na americký zapadákov. Co následuje, je tradiční přehlídka situací, které padnou do oka každému milovníkovi Žralokonáda a podobných grindhousů. Mezi herci přitom zejména potěší Don S. Davis alias generál Hammond z Texasu... z Hvězdné brány. Šlo o jeden z posledních filmů, jež před svou smrtí natočil.

Spartakus

Na COOLu poběží: v pátek 13. července ve 22.05 a v pátek 20. července ve 22.10

Týden na to nás čeká dokonce dvojfilm! Kdo jiný než gladiátorský rebel Spartakus by si však dovolil roztáhnout svůj příběh hned na dva pátky... a navíc se vecpat do slotu, kde pravidelně běží úplně jiný žánr! Spartakův příběh znáte ze čtyř řad stejnojmenného seriálu, v červenci nás však čeká odlišné, zhuštěnější zpracování s Goranem Višnjičem v hlavní roli.

To na první pohled nepůsobí zrovna klad – krom toho, že je však kompozice postav o fous reálnější historii, absence velkých hvězd paradoxně znamená, že osudy postav dovedou tím spíše překvapit. Nikdo z ústředního ansámblu si totiž scény nekrade sám pro sebe a vzhledem k uzavřenému příběhu je jasné, že když někomu hrozí smrt, skutečně mu hrozí smrt – není totiž třeba čekat až na finále sezóny!

Běženky a kapři

Na COOLu poběží: v pátek 27. července ve 22.15

Většina filmů zasazených do vězení útěkem končí – Běženky a kapři jím začínají! Když se totiž parta sexy vězeňkyň zmocní dodávky, mají holky za to, že jsou na půli cesty ke svobodě. To však netuší, že lesy, v nichž se ukryjí, jsou plné… prehistorických žraloků ukrývajících se v půdě! Absurdnímu béčku, jež stojí zejména na komické akci a správně zpocených hrdinkách ladných tvarů, se Oscary kupodivu vyhnuly. Nás to ale moc netrápí, všechno se holt netočí jen pro Akademiky!

Sledujte COOL na Instagramu a přidejte se do nových facebookových skupin COOL PROGRAM, COOL KINO a COOL VÝTLEM!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný