28. února 2018 15:10

Děsivé březnové pátky na Prima COOL: Invaze terordaktylů vs. Obr lidožrout

Březnová monstra se ponesou v obřím duchu. Dorazí i Behemot a Vraždící strašák!

Tradiční hororové bijáky, které na Prima COOL startují vždycky v pátek po 22. hodině, v březnu nabídnou spoustu bizarního luxusu. Dojde totiž na planetární potvoru ve filmu Behemot, invazi mimozemských pterodaktylů a třeba i na film s vražedným krokodýlem, v němž si zahrál Sam Worthington z Avatara!

Behemot: Bestie z podzemí

Na COOL začíná: 2. března ve 22.15

Nikterak malé potvoře budou čelit hrdinové prvního pátečního trháku Behemot. Parta v čele s Edem Quinnem (Hvězdná pěchota 2) totiž zkříží kordy s bestií obmotanou v podzemí kolem celé Zeměkoule! V boji proti megachobotnici jim pomůže i Garry Chalk (Chekov z Hvězdné brány) či William B. Davis (Kuřák z Akt X!).

Invaze terordaktylů

Na COOL začíná: 9. března ve 22.15

Naopak na mnohem parodičtější strunu zahraje o týden později Invaze terordaktylů. Do centra Los Angeles tu totiž dopadne vejcosteroid z vesmíru, z něhož se vylíhnou vražední mimozemští terordaktylové! Snímek tropící si v duchu Žralokonáda srandu ze svého vlastního žánru si jednoduše nesmíte nechat ujít...

Legenda o vraždícím strašákovi

Na COOL začíná: 16. března ve 22.15

Střední škola je horor i bez vražedných strašáků – s nimi však ještě nebezpečnější! Přesvědčí se o tom šestice studentů potrestaná pracemi na farmě, která je obklopená děsivými kukuřičnými poli a... obživlým strašákem! Součástí klasické hororové vybíjené je i Lacey Chabert alias Gretchen z Protivných sprostých holek. Nemáte tedy moc výmluv, proč v pátek večer koukat na něco jiného.

Krokodýl: Návrat do krvavé laguny

Na COOL začíná: 23. března ve 22.15

I když má možná nejbéčkovější název vůbec, březnový Krokodýl ve skutečnosti platí za nejlepší snímek březnové nadílky – už jen tím, že naservíruje herce jako Radha Mitchell (Černočerná tma), Sam Worthington (Avatar!!!) nebo Mia Wasikovska (Alenka v říši divů). Jinak Krokodýl nabídne řádně krvavé pokoukání každému zoologovi i milovníkům pořádně macatých monster!

Obr lidožrout

Na COOL začíná: 30. března ve 22.15

Na závěr měsíce pak dorazí Obr lidožrout, který tradiční páteční žánr ozvláštní příchodem pohádkového příběhu. Báchorka o městečku stiženém morem, odvážném kouzelníkovi a jednom přerostlém Shrekovi je vyloženě žánrovou libůstkou. Samozřejmě ale musíte vzít v potaz, že tu jen máloco bude dávat byť elementární smysl...

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný