28. března 2023 17:14

Deník princezny 3: Chris Pine promluvil o svém návratu do role svůdného Nicholase

Jak to bude s chystaným návratem do království Genovie?

Třetí díl populární romantické komedie Deník princezny byl nedávno oficiálně potvrzen – dlouhých devatenáct let od premiéry druhého dílu s podtitulem Královské povinnosti. Jako (teď už královna) Mia Thermopolis se v něm s jistotou objeví Anne Hathaway, ale otazník dosud visel nad návratem Julie Andrews (jako bývalé královny Clarisse) a Chrise Pinea (jako Nicholase Deveraua).

Hradbu mlčení nedávno prolomil právě Chris Pine v rozhovoru pro Entertainment Tonight: „Jasně, jsem připraven!“ V jiném interview pak přiznal, že na nový Deník princezny dostává ohromné množství otázek a zároveň, že fanoušci komentují jeho roli ve dvojce více než jakýkoli jeho jiný projekt. „Vlasy mi tehdy trčely z hlavy snad třicet centimetrů,“ zavtipkoval na svůj tehdejší vzhled a řekl, že tentokrát by upřednostnil mít na hlavě menší helmu.

Pro návrat Julie Andrews se výrazně vyslovila Anne Hathaway, přestože je herečce už sedmaosmdesát let a není v nejlepší kondici: „Pokud najdeme jakýkoli způsob, jak zapojit Julii, určitě to uděláme, i kdyby to mělo znamenat, že za ní přijedeme a natočíme ji před zeleným plátnem, aby ji pak trikaři naklíčovali, kam bude třeba.“

Samotná Julie Andrews se však domnívá, že se její čas v sérii uzavřel, navíc už by nemohla spolupracovat s režisérem obou předchozích dílů Garry Marshallem (Pretty Woman, Nevěsta na útěku). Ten sice na třetím dílu začal v roce 2016 pracovat, jenže nedlouho poté zemřel na následky mrtvice.

Projekt byl na nějaký čas pozastaven, ale pak na příběhu, který bude přímým pokračováním, začala pracovat scenáristka Aadrita Mukerji (Reacher, Supergirl). Vrátí se i producentka obou předchozích filmů Debra Martin Chase. Kdo bude režírovat, zatím nebylo oznámeno.

Zdroj: Comic Book

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný