28. června 2016 12:00

Deadpool a spol.: 5 nejšílenějších komedií posledních let

Dostaň ho tam - večerní - upoutávka

Vtípky jako od svěrací kajazky.

Komediální duo Jonah Hill a Russell Brand to v sobotu ve 22.05 rozjede na Prima COOL - a to doslova! Hill je totiž v komedii Judda Appatowa Dostaň ho tam! jako agent nahrávací společnosti vyslán do Londýna, aby dopravil stárnoucí rockovou hvězdu Aldouse Snowa (známého i z Kopaček) do Los Angeles. Výsledek byl nečekaný, ujetý a hlavní zábavný. Ostatně, v posledních letech se zcela šílených komedií ujalo mnohem více. Vzpomněli jsme na pět dalších.

Pařba ve Vegas

Doslova světovým hitem byla již před dlouhými sedmi lety rovněž kultovní Pařba ve Vegas. Právě té se ostatně Dostaň ho tam! dost blíží - oba filmy spojuje motiv cestování, přemíry alkoholu i setkání dost nesourodé partičky. Pařba si však přesto vysloužila silnější ostruhy pro nápad postupné rekonstrukce událostí po prokalené a zapomenuté noci - a snad každý její divák má v kapse alespoň jednu nápadně podobnou historku...

Princ a pruďas

Zatímco dříve byla představa fantasy komedie nereálná, pět let nazpět Danny McBride a James Franco dokázali, že tomu tak nemusí být navždy. Spolu s Natalií Portman nám vykreslili svéráznou fantasy výpravu ve světě zabydleném sprosťáky a infantilními teenagery od patnácti do padesáti. Úchylná zábava pro každého diváka, který se jim mentálně blížil!

Šéfové na zabití

Zpátky do sedla reality, podobně šílení byli i Šéfové na zabití, v nichž se trojice hlavních postav rozhodne zlikvidovat své nadřízené. Jelikož nejde o thriller, ale komedii omylů, neobejde se černočerný příběh bez řady přešlapů - můžete si totiž jen domyslet, že kancelářským krysám nepůjde řemeslo nájemných vrahounů stejně dobře jako přepisování tabulek v Excelu.

Špion

Komedií a parodií na Jamese Bonda se v posledních letech objevilo více. A každý asi uzná, že nápad "dáme protivnou a prostorově výraznou sekretářku do hlavní role jedné z nich", není zrovna vábného charakteru. Jenže Melissa McCarthy dovede i takovou premisu pozvednout do nadprůměru a vyčarovat kolem netradičního špiónství jak humory, tak i Hluboké Životní Pravdy.

Deadpool

Věru dokonalého počinu jsme se však dočkali i letos - drsná komiksárna Deadpool je sice v první řadě superhrdinskou látkou, díky Deadpoolově unikátnímu charismatu a charakteru, který stojí na nevybíravém hláškování, však zábavný výsledek okouzlil i řadu diváků, které už Batmani a Iron Mani pomalu nudí.

Dostaň ho tam! se rozběhne k cíli již v sobotu ve 22.05 na Prima COOL.

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný