15. prosince 2017 14:39

Deadpool se stěhuje k Disneymu! Zůstane drsný a sprostý, nebo ho Avengers zkrotí?

Komiksoví fanoušci se bojí, že ukecaný žoldák právě dohláškoval. Oprávněně?

Internet v tuhle chvíli neřeší jen nové Star Wars, které se nám mimochodem líbily, ale především prodej studia 20th Century Fox Disneymu. X-Meni se totiž konečně přidají k Avengers a spoustu lidí zajímá, jak to ovlivní Deadpoola.

Jak jste si určitě všimli, filmový Deadpool po bok Iron Mana nebo Spider-Mana jen tak nemůže. Ačkoliv totiž existuje v x-menovském vesmíru, kde najdete Profesora X nebo Magneta, jeho sólový film měl dospělácký „eRkový“ rating a nešetřil krví ani nadávkami. Tyhle propriety v Avengers jen tak neuvidíme. Znamená to tedy, že nedorazí ani Deadpool?

Na tuhle otázku je ještě příliš brzy. Šéf Disneyho nicméně slíbil, že Deadpoolovy samostatné filmy určitě zůstanou eRkové a že se o ně vůbec nemusíme bát. U druhého dílu už by ani nic měnit nešlo – je totiž natočený a 31. května 2018 půjde do kin. A zatím to tedy vypadá, že je v bezpečí i Deadpool 3 a drsná týmovka X-Force.

Proč se tolik lidí o Deadpoola bojí? Kdo ví. Marvel sice netočí eRkové celovečeráky, jeho seriály Daredevil nebo Punisher ale pro děti rozhodně nejsou. S prodejem Foxů Disneymu tak určitě souvisí kupa zákeřných problémů. Umravnění Deadpoola mezi ně ale naštěstí nepatří!

Karel Ryška

šéfeditor FTV Prima, COOL & ZOOM

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný