10. října 2022 21:30

Ryan Reynolds prý nenávidí jednoho herce z Deadpoola. V dalším díle proto nebude

Pokračování Deadpoola se bude muset obejít bez jedné důležité postavy. Co za tím stojí?

Kontroverzní komik a herec T. J. Miller prohlásil, že se nevrátí do třetího dílu komiksového hitu Deadpool jako Deadpoolův nejlepší kamarád Weasel. Představitel hlavní role Ryan Reynolds prý s ním má vážný problém. „Je to divné, ale nenávidí mě,“ řekl Miller.

Reynolds si podle Millera nenechával ostré hlášky pouze před kameru, ale častoval ho jimi i mezi natáčením. Několikrát údajně nechal Millera opakovat scénu, jen aby ho ponížil před štábem a ostatními herci. „Říkal mi věci jako – Ty tady nejsi žádná hvězda, ale uděláš nám dostatečně vtipný úvod, abychom se na tebe mohli vykašlat a vrátit se ke skutečnému filmování,“ popsal Miller a řekl, že už s Reynoldsem nikdy nechce pracovat. Kdyby mu tedy nabídl návrat do Deadpoola 3 (což se zatím nestalo), určitě by ho prý odmítl.

„Svým způsobem mu přeju, ať se mu daří, protože jako Deadpool je fakt dobrý... Jako komika ho miluju, ale poté, co se stal díky prvnímu Deadpoolovi fakt hodně slavným, se trochu změnil. Najednou se začal chovat stylem – Vidíte? Vidíte to všichni?“ naznačil Miller. Reynolds na jeho vyjádření zatím nijak nezareagoval.

Samotný Miller rozhodně není žádný andílek a kvůli problémům s neprofesionálním chováním a šikanováním kolegů například musel skončit v seriálu Silicon Valley. Má za sebou taky napadení řidiče Uberu, nařčení ze sexuálního obtěžování nebo transfobie. Vysloveně bizarní je pak kauza, kdy jako cestující ve vlaku Amtrak vyhrožoval bombovým útokem.

Zdroj: Entertainment Weekly

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný