24. října 2016 14:37

Deadpool má zásadní problém. Druhý díl nečekaně opustil režisér!

Co se bude dít dál?

Z letošního Deadpoola se vyklubal nečekaný megahit, který si okamžitě vysloužil pokračování. Ryan Reynolds, režisér Tim Miller a scenáristé Rhett Reese a Paul Wernick se ihned pustili do práce, aby dvojku dodali někdy v roce 2018. Teď se ale vítězný tým rozpadl, protože Miller druhý díl režírovat nebude a vrhne se místo něj na sci-fi thriller Influx.

Co ho k takovému rozhodnutí dovedlo? Zákulisní zvěsti tvrdí, že se Reynolds a Miller nemohli shodnout na tom, jak má dvojka Deadpoola vypadat. Reynolds chtěl zatlačit na komediální stránku, zatímco Millera zajímala spíš vydatnější akce. Zlomovým pak prý bylo obsazování Cablea, superžoldáka z budoucnosti, jehož slíbila potitulková scéna prvního dílu.

Reynolds chtěl do role Cablea Liama Neesona, Miller preferoval Kylea Chandlera. A když se mělo studio rozhodnout, který návrh podpoří, přiklonilo se k (přece jen důležitějšímu) Reynoldsovi. Miller si tedy se svým sokem podal ruku a odešel k jinému filmu. Což nechává produkci, která právě hledá mutantku Domino, lehce na holičkách.

Sehnat narychlo záskok na jednu stranu nebude jednoduché. Na druhou ale nabízíte pokračování velkého hitu, které má předem jistý úspěch, takže se naopak může strhnout slušná rvačka. V každém případě je náhradník potřeba co nejdřív. Minimálně proto, aby se mohl začít shánět ten Neeson!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný