24. ledna 2019 14:18

Deadpool 3 se vydá nečekaným směrem. Kdy by mohl jít do kin?

Nebude to obyčejné pokračování.

Představitel Deadpoola Ryan Reynolds potvrdil, že se pomalu začíná pracovat na třetím díle. Není to přitom tak dlouho, co vůbec nebylo jisté, jestli nakonec vznikne. Před Deadpoolem 3 by se měl sarkastický hrdina objevit v týmovce X-Force, v níž nebudou chybět hlavně Cable (Josh Brolin) a Domino (Zazie Beetz). Za X-Force však bude stát jiný tvůrčí tým v čele s režisérem Drewem Goddardem, který natočil Chatu v horách nebo Zlý časy v El Royale.

Deadpool patří mezi rodinné stříbro studia 20th Century Fox, jelikož oba díly (které stály daleko méně než obří komiksovky jako Avengers) utržily v součtu přes 1,5 miliardy dolarů. Foxy momentálně kupuje Disney a chvíli se spekulovalo o tom, že by mohl Deadpoola rebootovat pro mladší pro publikum. Překopání celé série, jaké jsme zažili třeba dvakrát u Spider-Mana, ale zatím nehrozí.

Ryan Reynold totiž zůstává na palubě a vedení Disneyho potvrdilo, že chce mít mládeži nepřístupný komiks i nadále ve svém porfoliu. Reynolds přitom doslova řekl: "Chystáme se zamířit úplně novým směrem." A naznačil, že podle něj superhrdinské rebooty přicházejí moc pozdě. Deadpool 3 by si tak mohl okatě dělat srandu právě z rebootů, což vůbec nezní jako špatný nápad.

Kdy budete moct vyrazit do kina? X-Force ani Deadpool 3 zatím nemají datum premiéry. Nikoho by však nepřekvapilo, kdyby se týmovka objevila v roce 2020 nebo 2021, což by Deadpoolovi přihrálo Valentýna 2021 nebo 2022.

Těšíte se na dalšího Deadpoola, nebo vás vůbec nezajímá?

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný