21. února 2023 15:00

Hlavní záporačka z Deadpoola 3 vám bude povědomá. Čekají nás další sprostá jatka, anebo film vyměkne?

V Deadpoolovi 3 bude hlavní hrozbou vycházející britská hvězda, kterou možná dobře znáte.

Třetí Deadpool má pořádně nabito. Fanoušky nadchla zpráva, že se v něm do role Wolverina vrátí Hugh Jackman, a teď už taky víme, komu bude Ryan Reynolds se svými spojenci čelit. Hlavní hrozbou je dosud neodhalená záporačka, která však našla svou hereckou představitelku – ztvární ji sedmadvacetiletá britská herečka Emma Corrin, která na sebe upozornila rolí princezny Diany ve čtvrté sérii Koruny.

Momentálně jde o jednu z nejžádanějších mladých tváří. Můžete ji vidět po boku Harryho Stylese v dramatu Můj policista nebo v romantice Milenec lady Chatterleyové, ale objeví se i v prestižním hororu Nosferatu od režiséra Roberta Eggerse (Seveřan, Maják, Čarodějnice), kde jí budou dělat společnost Bill Skarsgård, Lily-Rose Depp, Nicholas Hoult nebo Willem Dafoe.

Jelikož Deadpool ve trojce vstoupí do MCU, výrazně se na něm bude podílet i šéf Marvel Studios Kevin Feige, který v čerstvém rozhovoru pro Entertainment Weekly potvrdil, že si Deadpool i ve třetím díle skutečně zachová eRkový rating (stane se tak prvním mládeži nepřístupným filmem v MCU). Feige tím rozpustil spekulace, že chce studio film posunout k rodinné zábavě.

Nového Deadpoola bude režírovat Shawn Levy (Free Guy, Noc v muzeu, Ocelová pěst) a scénář momentálně píší Paule Wernick a Rhett Reese, kteří mají na svědomí předchozí dva díly. Předchozí verzi psali Wendy Molyneux a Lizzie Molyneus-Logelin (Bobovy burgery). Deadpool 3 zamíří do kin 7. listopadu 2024.

Zdroj: Deadline

Radek Londin

redaktor FTV Prima

Všechny články autora

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný