5. prosince 2023 14:40

Deadpool 3: Nové fotky z natáčení ukazují známého padoucha... a jeho drsný konec

Pokračování Deadpoola rozhodně nezapomene na typicky brutální humor.

!!! POZOR SPOILERY !!!

Natáčení třetího Deadpoola se po dlouhé pauze vynucené hollywoodskou stávkou opět rozjelo a fanoušci se hned můžou pokochat novou sérií zákulisních snímků z natáčení, na nichž nechybí Deadpool (Ryan Reynolds), Wolverine (Hugh Jackman) ale nově taky dosud utajovaný navrátilec Victor Creed neboli Sabretooth.

Z fotek sice nelze s jistotou vyčíst, zda se ho herecky ujme Tyler Mane stejně jako ve filmu X-Men (2000), ale je naprosto zřejmé, že Deadpool našel dost originální řešení na jeho mutantskou schopnost léčení, když mu prostě utnul hlavu. Skoro to vypadá, jakoby se s ní procházel a užíval si konverzaci...

Na dalších fotkách vidíme oba hlavní hrdiny i režiséra Shawna Levyho (Free Guy, Noc v muzeu) a koluje taky zpráva, že se toho dne na place objevil taky Toad, Sabretoothův parťák z Bratrstva. Z dalších X-Menů bychom se měli dočkat Storm, Cyclopse a Jean Grey. Mluví se taky o účastí Channinga Tatuma and Taylora Kitsche v obou variantách Gambita.

Oficiálně potvrzena byla Jennifer Garner jako Elektra. Mezi nováčky uvidíme třeba Emmu Corrin (Koruna) a Matthewa Macfadyena (Boj o moc) v dosud neupřesněných rolích. Co se pak týče opravdu hvězdné účasti, spekuluje se prakticky o všech, co se kdy v sérii X-Men objevili.

Deadpool 3 dorazí do českých kin 25. července 2024.

Zdroj: The Mirror, Comic Book Movie

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný