30. září 2019 06:41

Cooltovní říjnové čtvrtky na Prima COOL: Invaze do USA vs. Země policajtů

Chladný podzim oživí parta v čele se Slyem, Chuckem Norrisem i JVCD v dvojroli!

Invaze do USA

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 3. října ve 22.50

V úvodu října se dočkáme Invaze do Ameriky! Ještěže je opodál Chuck Norris, který se rozhodne útočné armádě vysvětlit, proč si měla vybrat nějaký jiný stát, v němž pobývá méně Chucků Norrisů. V béčkové akční klasice z roku 1985 si na Chucka v roli agenta CIA posvítí útok stovek teroristů, kteří po něm půjdou přímo v jeho domovině. Chuck pro ně však bude mít jednoduchou zprávu – měli s sebou vzít víc mužů!

Země policajtů

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 10. října ve 22.55

Navážeme dramatem, v němž bude rány pro změnu rozdávat Sylvester Stallone. Jeho Země policajtů je však spíše detektivkou než akčňákem. Sly tu jako stárnoucí maloměstský šerif objeví partu velkoměstských zkorumpovaných poldů a rozhodne se jim dát za vyučenou. Pustí se však do boje, který může být nad jeho síly. Ale rozhodně ho jen tak nevzdá!

Blesk

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 17. října ve 22.55

Říjnovou jízdu v polovině měsíce okořeníme stylovými bouráky ve filmu Blesk. Jackie Chan tu jako dokonalý řidič musí osvobodit své unesené sestry nejen skrze kopance do hlav, ale i velký silniční závod. Cesta k tomu bude nesnadná, Jackiemu se totiž auta sypou pod rukama rychleji než sůl. Rozhodně však bude nač se dívat – v době natočení byl totiž Blesk nejdražším hongkongským filmem všech dob!

Dvojitý zásah

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 24. října ve 22.55

Protože Jeana-Clauda Van Damma není nikdy dost, ke konci měsíce si ho dáme hned dvakrát najednou! JCVD si totiž ve Dvojitém zásahu střihne dvojroli bratrů Chada a Alexe, kteří vyrostli odlišně. Chtějí-li se však pomstít mafii, která jim zabila rodiče, musejí spojit síly. Van Damme tu dokazuje nejen to, že umí vcelku solidně sehrát dva odlišné drsňáky, ale rovněž ilustruje, jak málo stačí k tomu, aby se z triviálního akčního filmu stala trochu netradičnější zábava.

Čas pomsty

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 31. října ve 22.25

I v posledním cooltovním movie měsíce zůstáváme i pomsty. Ve čtvrtek 18. října se totiž představí bývalý mariňák Dolph Lundgren, který neprávem skončí v kriminále. Samozřejmě se tu příliš dlouho neohřeje a po útěku se vydá najít zkorumpované poldy, kteří na něj celý zločin narafičili. Hned nato se začne ukazovat, že si pár zlotřilých detektivů stranou vydělává nemalé sumy obchodováním s drahými automobily a Dolfi jim sloužil jako ideální obětní beránek. Jenže jemu se na porážku ještě nechtělo…

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný