5. prosince 2018 13:53

Cooltovní prosincové čtvrtky na Prima COOL: Chuck Norris vs. Temný anděl

Dolph Lundgren nebo Steven Seagal si už brousí nože.

Ať už je to ufounský dealer ve sci-fi Temný anděl, zlé motorové pily, anebo pekelný srbský mafián s tváří Hellboye, prosincové cooltovní akční filmy se ponesou v duchu spravedlivé odplaty!

Temný anděl

Na COOLu ve: čtvrtek 6. prosince ve 22.25

Souboj s výrobci drog je vždycky polízanicí – a co teprve když pocházejí z vnějšího vesmíru! Dolfi Lundgren se s takovým ufounským smažičem porve v klasické akční sci-fárně Temný anděl. Jako drsný pozemský polda totiž v bijáku mírně podobném Predátorovi 2 zjistí, že za narůstající kopu mrtvol ve městě může mimozemský lovec. Postupně odhaluje, že ten potřebuje k výrobě svého matroše lidské mozky, rozhodne se mu však jeho sklizeň přetrhnout. A neobejde se to bez hlášek, u nichž stříká stejné množství krve, jako i testosteronu!

Zálesák

Na COOLu ve: čtvrtek 13. prosince ve 22.25

Také o týden později se bude bojovat s invazí, tentokrát ale budou nájezdníci namísto ufounských čepelí třímat motorové pily – Chuck Norris se totiž v ekobijáku Zálesák postaví proti těžařům, kteří plánují s jeho lesem udělat krátký proces. Snímek z časů, kdy ekologie ještě nebyla považována za sprosté slovo, nám dal i nejedno obskurní meme a příspěvek k tomu, proč Superman nosí tričko s Chuckem Norrisem:

Bestie

Na COOLu ve: čtvrtek 20. prosince ve 22.25

Kde je Chuck, nemůže chybět ani Steven, o týden později tak Steven Seagal dorazí jako bývalý agent Jack Hopper, jemuž v Thajsku unesou dceru! Nezbývá mu proto než si sbalit svých pět švestek a vydat se ji najít do Bangkoku, který zrovna sužuje válka zkorumpovaného generála s překupníky se zbraněmi. Bestie možná působí “tak trochu” jako inspirace pro slavnějších 96 hodin s Liamem Neesonem, ve skutečnosti však premiérovala už v roce 2003. Můžeme tedy jenom spekulovat, kdo od koho opisoval...

Krvavý Bangkok

Na COOLu ve: čtvrtek 27. prosince ve 22.25

A do Thajska se podíváme i týden nato – poslední prosincová akce totiž bude patřit nečekanému spojení Dolpha Lundgrena a kultovního mistra bojovného umění Tonyho Jaa! Ti se v Krvavém Bangkoku představí jako newyorský polda, jemuž dali mafiáni vyvraždit rodinu, a thajský detektiv, který zjevně v mládí koukal na hodně filmů s Jackiem Chanem. Netradiční duo se přitom serve s mafií vedenou Ronem "Hellboyem" Perlmanem – s takovým obsazením si můžete být jistí, že letošní rok uzavřeme solidní cooltovkou!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný