30. prosince 2019 01:44

Cooltovní lednové čtvrtky na Prima COOL: Max Payne vs. Sin City

Úvod roku bude na COOLu přímo nabitý stylovou akcí!

I v lednu se můžete těšit na pravidelný příval čtvrteční akce. Máme něco pro milovníky sci-fi, videoher i komiksů!

Temný anděl

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 2. ledna ve 22.10

Rok zahájíme spolu se severskou čelistí Dolfiho Lundgrena! Souboj s narkomafií je vždycky polízanicí – a co teprve když pochází z vnějšího vesmíru! Dolph se právě s jedním takovým ufounským smažičem porve v klasické akční sci-fárně Temný anděl. Jako drsný pozemský polda totiž v bijáku mírně podobném Predátorovi 2 zjistí, že za narůstající kopou mrtvol ve městě stojí mimozemský lovec. Postupně odhaluje, že ten potřebuje k výrobě svého matroše lidské mozky, rozhodne se mu však jeho sklizeň přetrhnout. A neobejde se to bez hlášek, u nichž stříká stejné množství krve, jako i testosteronu!

Max Payne

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 9. ledna ve 22.25

O týden později se Mark Wahlberg porve s narkomafií, která zahlcuje New York experimentální substancí Valkýra. Řádění drogou posedlých psychopatů stojí detektiva Maxe Payna jeho rodinu - jako muž, který už nemá co ztratit, se tak stává poldou v utajení, jenž se snaží přijít tajemnému původu Valkýry na kloub. A pomůže mu v tom jak nájemná vražednice Mila Kunis, tak i možnost zpomalit si čas! Max Payne samozřejmě vychází ze stejnojmené kultovní herní trilogie, a není to naposledy, co tenhle měsíc zabloudíme do Velkého jablka.

Maximální riziko

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 16. ledna ve 22.25

Smrt v rodině je obvykle tragická, ale obzvlášť, pokud jste nevěděli, že jste rodinu měli. A dokonce, že jste měli bratra, který byl vaším dvojčetem! Jean-Claude Van Damme se takto v Maximálním riziku dostane na kobylku jak svému rodinnému tajemství, tak i ruské mafii. Jako veterán Cizinecké legie a elitní polda se rozhodne pomstít svého dlouho ztraceného sourozence, což jej z Francie opět zavede až do vzdáleného a všemi příchutěmi prolezlého New Yorku.

Sin City: Město hříchu

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 23. ledna ve 22.25

Kvalitativním vrcholem ledna bude bezpochyby čtvrtý cooltovní movie jménem Sin City. Legendární komiksový biják Roberta Rodrigueze vychází ze stejnojmenného komiksu, jenž popisuje absolutně zkorumpované a gangstery prolezlé titulní město. Sin City je díky tomu nejen podívanou "až na dřeň", ale oproti jiným komiksárnám se snaží předlohy držet jako klíště. Film tak funguje skoro jako animovaná ilustrace původní knihy, což mělo ve své době řadu kritiků. Dnes je však díky tomu biják čitelnější a jakoby i koukatelnější!

Kráčející skála

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 30. ledna ve 22.25

Na konci měsíce nás pak zahřeje sám Dwayne "The Rock" Johnson. Ten se jako veterán elitních jednotek vrací v poklidu zakořenit do rodné vsi, bohužel však nebudeme celý film sledovat, jak Rock staví barák, zakládá rodinu a spokojeně stárne. Doma ho totiž čeká prostředí plné korupce a nešťastných obyvatel, a za vším stojí nedaleké casino, jehož šéfové se tváří, jako by byli nedotknutelní. Kdo však zná Rocka, je mu nejspíše jasné, že se tuhle teorii pokusí prověřit ručně a stručně!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný