31. prosince 2018 14:16

Cooltovní lednové čtvrtky na Prima COOL: Chuck Norris vs. Vrána

Ručně, stručně!

Chladné lednové čtvrtky vám Prima COOL rozehřeje hned několika rvačkoidními filmy! Ať už se bude Dolph Lungren rvát se zločinci, JCVD s gangstery, nebo Steven Seagal s Rusy, výsledek bude podobný. Nu a pak si pro všechny ke konci měsíce dojde legendární Vrána!

Kriminál smrti

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 3. ledna ve 22.20

Jaká je sranda poslat do vězení bývalé poldy věděli už Tango a Cash. V Kriminálu smrti se o tom pak přesvědčí i detektiv Jack Stone s tváří Matthewa Reese – tomu ruský mafián Balam zavraždil manželku a dceru... Hádejte přitom, který ruský mafián zdejšímu vězeňskému světu vládne? Schyluje se ke krvavému vězeňskému zúčtování a dojde při tom nejen na mač Stone vs. Balam, ale promluví do toho i Dolph Lundgren. Ten si v Kriminálu smrti střihl věru nečekanou podpůrnou roli: ohání se tu totiž mopem!

Dračí oči

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 10. ledna ve 22.20

Ručné a stručné řešení preferují i hrdinové týden na to. Do brutální války mezi černošskými a mexikánskými gangy promluví pěsti tajemného cizince Cunga Le! Není se však čemu divit – jeho mentor Jean-Claude Van Damme (říkají mu tady ve skutečnosti Tian, ale my ho prokoukli!) do něj totiž vložil to nejlepší ze svých zkušeností. Pacifikací gangů ale Dračí oči zdaleka nekončí, ukazuje se totiž, že za vším stále zkorumpovaný šéf policie Peter Weller (Robocop), který je v místním rybníčku mnohem větší rybou...

Zásah z pekla

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 17. ledna ve 22.20

A nyní vstříc něčemu docela odlišnému. Není úplně zvykem, aby poldové Chucka Norrise museli ve svých filmech čelit nadpřirozeným silám. Právě na to však dojde v dalším cooltovním movie jménem Zásah z pekla. Norrisův detektiv Frank Shatter (!) tu započne vyšetřování vraždy rabína, indicie jej však dovedou... k Satanovu vyslanci Prosatanovi (!!), který si chce skrze doslova ďábelský artefakt podmanit celý svět. Šestáková zápletka tu dostává unikátnost tím, že se celý film točil v Izraeli – pekelnější (doslova i metaforicky) příklad guilty pleasure tedy jen tak nenajdete!

Vrána

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 24. ledna ve 22.25

Bezpochyby největší film ledna na nás přiletí předposlední čtvrtek – Vrána z roku 1994 je totiž všemi couly nesmrtelný zážitek (bohužel jen metaforicky). Dílem za to může skutečnost, že je zdejší story o cápkovi, kterého zabily pouliční gangy (jen aby se nadpřirozeně vrátil jako bytost toužící po pomstě), takovou magickou, metalovou variací na Robocopa. Dílem však jde i o skutečnost, že představitel hlavní role Brandon Lee těsně před koncem natáčení na place tragicky zemřel. Poctu jeho poslednímu dílu můžete složit 24. ledna!

Krvavá minulost

Na COOLu poběží: ve čtvrtek 31. ledna ve 22.25

Poslední den chladného ledna pak uzavře tragický příběh Ruslana Dracheva (Steven Seagal). Ten se jako ruský drsňák s poetickým srdcem přijel do New Yorku podívat na svatbu své dcery. Co čert nechtěl, jejím nápadníkem je synátor zdejšího mafiána – a papínkovi z druhé strany se jeho nadcházející snacha vůbec nelíbí! Dochází tak na atentát, po němž Ruslanovi zbyde jen mrtvá exmanželka a těžce raněná dcera. A protože policie se do vyšetřování moc horlivě nemá, Ruslan bude muset celou situaci vzít do vlastních rukou – a pořádně jí zakroutit krkem!

Populární pořady na Prima Cool

RE-PLAY

Esport / Publicistický / Zábavný